سئو در کرج

 

سئو در کرج

سئو چیست؟

سئو یا همان (Search Engine Optimization) مخفف عبارتSEO به طور کلی به نتایج جستجو در موتورهای جستجو گفته میشود که هر وب سایت با معیارهای سنجیده ودر نهایت در نتیجه جستجو در جایگاه های مختلفی قرار میگیرند .

رعایت و اصول فنی و قواعد شما را نزدیکتر به صفحه اول گوگل میکند که در نتیجه این رتبه و نزدیک تر شدن شما به نفر اول مساوی است با :بازدید بیشتر ، فروش بیشتر، مشتری بیشتر و توسعه کسب و کار خود.

اگر شما ساکن کرج هستید و دارای یک کسب و کار باید بدانید که خیلی از کاربران برای یافتن خدمات  شما در گوگل جستوجو میکنند و اگر شما در نتایج جستجو دیده نشوید انگار که اصلا وجود ندارید این شامل یک وب سایت خوب و بهینه شده میباشد.

سئو در تهران

بهینه سازی وب سایت در کرج

چرا کاربران با محدود کردن جستجو میکنند و یا شهر و یا استان را در انتهای جستجو خود اضافه میکنند ، به انوان مثال اگر شما به دنبال یک شرکت برای طراحی سایت طراحی سایت ویا سئو وب سایت خود میگردید در انتهای جستجو نام کرج را سرج میکنید که شرکت طراحی سایت ویا سئو رو در نمایش ببینید ، اگر نام کرج رو در انتهای سرچ خود تایپ نکنید کلیه وب سایت هایی رو به نمایش قرار میدهد که در این زمینه در هر کجا از ایران به نمایش میگزارد.

سئو سایت در کرج

افق نتورک به عنوان یکی از بهترین مرکز متخصص در زمینه سئو در کرج و بهینه سازی وب سایت در کرج اماده است تا به شما عزیزان خدمات ارائه دهد. تا شما در نتیجه های گوگل و موتور های جستجو با بالاترین رتبه دیده شوید.

سئو در تهران

بهینه سازی سایت در کرج

بهینه سازی وب سایت در کرج گروه مهندسی افق نتورک با چندین سال تجربه در زمینه  طراحی سایت  و سئو با تجربه بالا در این زمینه اماده خدمات رسانی به شما عزیزان در استان البرز میباشد.

و اما چرا باید سئو رو متخصصین فنی این کار انجام دهند ، ببینید سئو یک مبحث کاملا تخصصی میباشد به طوری که ۲۰۰ نوع الگوریتم والمان وجود دارد که شما باید رعایت بکنید تا موتور های جستجو شما رو ایندکس کرده و در نتیجه های جستجو به کاربر به نمایش دهد ، این المان ها و الگوریتم ها ۵۰ % در طراحی خوب وبهینه امکان پزیر هست و۵۰% باقی مانده در مباحث سئو که با پیاده سازی در این المان ها شما در نتایج جستجو در گوگل دیده میشوید.

سئو خوب در کرج

همان طور که در بالا خدمتتان عرض کردم بهینه سازی وب سایت در کرج بستگی به طراحی قوی  دارد که در مرحله دوم سئو به ان اضافه شده وشما در نتایج گوگل دیده خواهید شد.

حالا سئو خوب و مناسب چیست؟

ارزش سئو خوب به این است که سایت شما با کلمات خاص و یا عمومی به رتبه خاص برسد و در هیمن زمینه پیشرفت کرده وبا رقبا خود برای نبرد در صفحه اول گوگل بماند.

خدمات سئو ما شامل :

 •  طراحی وتوسعه وب سایت
 • بهینه سازی وب سایت از پیش داشته شده
 • بهسنه سازی رنک وب سایت
 • تولید محتوا ارگانیک وخوب برای سایت
 • انجام صفر تا صد برندیگ برای کسب وکار شما
 • بررسی و تولید کلمات کلیدی مناسب با کار شما
 • ارتقا سایت شما در موتور های جستجو
 • بهبود رتبه جهانی(الکسا)
 • بهبود رتبه محلی
 • تحلیل و رفع مشکلات سایت شما
 • بررسی و انالیز رقبای شما
 • بهبود کلمات کلیدی سایت شما در گوگل
 • بر عهده گرفتن کلیه تبلیغات سایت شما
 • بهبود رتبه سایت شما با استانداردهای روز دنیا
 • انجام سئو کلاه سفید بدون هیچ گونه تقلب
 • مشاوره بازاریابی اینترنتی
 • فروش بالا با طراحی سایت

اما چرا افق نتورک برای سئو

شرکت های بسیاری در کرج هستند که کار سئو در کرج انجام میدهنداما باید دقت داشته باشید که سئو کاری به شدت تخصصی و فنی میباشد در صورتی که بعضی ها ان را کاری ساده و بدون دانش فنی میدانند و امروزه سئو اهمیت و جایگاهی در بسیاری از شرکت ها تبدیل شده , ما اماده هستیم که با مشاوره کاملا رایگان به شما کمک کنیم تا یک وب سایت بهینه در کرج داشته باشید

چرا سئو در کرج

تقریبا ۷۰% ترافیک ورودی وب سایت شما  از طریق جستجو در گوگل انجام میشود حالا وردی های بینگ و یاهو… همه باهم ۹۰% ترافیک های وب سایت ها با موتور های جستجو انجام میگیرد حالا باید به فکر یک استراتژی برای بهینه کردن وب سایت خود باشید ، برای یک وب سایت بهینه شده برای موتور های جستجو مهم این است که بدانیم نیاز انلاین این کسب و کار چیست و طبق همان استراتژی سئو ایجاد کرده وبا رقبا خود در این زمینه رقابت کنیم .

انواع سئو در کرج

۱.سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه به سئو گفته میشود که طبق قوانین موتور های جستجو عمل نمیکند وبا شیوه های موتور های جستجو رو دور میزند که زود به نتیجه برسد ، و این نوع از سئو با الگوریتم های گوگل که همیشه در حال تغییر هستند مطابقت نداشته و سریعا از طرف گوگل شناسایی شده و جریمه میشوند و حتی ممکن است بعد از جریمه این شیوه ادامه پیدا کند و وب سایت پنالتی شده ویا اسپم میشود که عواقب جبران ناپذیری در انتظار ان وب سایت ها باشد.

۲.سئو کلاه سفید

گروه مهندسی افق نتورک برای سئو در کرج همیشه با قانون کار کرده و هیچ گاه قوانین موتور های جستجو رو زیر پا نگذاشته و همیشه در این تلاش تا مشتریهایی صدر موتور های جستجو داشته باشه این کار باعث فروش زیاد مشتری و رضایت مندی برای ما به ارمغان میاره ، سئو کلاه سفید یعنی سئوی که همیشه طبق قوانین گوگل عمل کنی و همیشه با الگوریتم های اون اپدیت باشی این عمر باعث میشه تا همیشه مورد توجه گوگل قرار بگیری و گوگل به سایتتون امتیاز مثبت بده در ادامه با ویدئو بیشتر براتون توضیح میدیم.

۳.سئو کلاه خاکستری

به این نوع سئو به اصطلاح خاکستری گفته میشود که ما بین سئو کلاه سفید وسیاه نیست بلکه به افرادی الطاق میشود که با روشهای سئو انجام میدهند که در ظاهر به سئو کلاه سفید نزدیک تر است اما اگر گوگل متوجه ان شود سایت رو با جریمه همراه میکند . پیشنهاد میکنم اگر روش های خاکستری رو بلد نیستید و یا حتی بلدید هم از ان استفاده نکنید چون گوگل خیلی حساس است و سریعا متوجه کار شما میشود.

بهینه سازی وب سایت در کرج

با سئو در گوگل در صفحه اول دیده شوید

 

خدمات اصلی بهینه سازی موتورهای جستجو شامل:

سئو خوب چیست

تولید محتوا

تولید محتوا ارگانیک یکی از اصلی ترین عناصر در سئو وب سایت هست