طراحی سایت در تهران

 

تهران شهری با جمعیت  ۸٬۶۹۳٬۷۰۶ نفری پر جمعیت ترین شهر ایران دارای پتانسیل فوق العاده  در کسب و کار وتجارت الکترونیک همگی میدانیم که تهران از قوی ترین اقتصاد کشور را دارد و این کلان شهر به بزرگ ترین بازار ایران تبدیل شده شرکت ها و سازمانهای که در این شهر فعالیت میکنند مشخص است که تهران مکانی فوق العاده برای کسب  و درامد است، که با طراحی سایت در تهران به شما کمک میکنیم که در این شهر دیده شوید به کسب و کار خود رونقی دو چندان ببخشید.

طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران

با طراحی یک وب سایت خوب وبهینه در تهران به صدر نتایج جستجو کاربرانتان در گوگل برسید این نیاز به دانش فنی و تجربه است که گروه مهندسی افق نتورک مفتخر است که در کنار شما باشد تا به خواسته خود در دنیای اینترنت برسید زیرا که میتوان گفت هر شرکتی در تهران نیاز به یک وب سایت دارد.

طراحی سایت تهران

اگر صاحب یک شرکت ویا کسب و کار در تهران هستید و لی سایت ندارید مشتریان خود را به همکارانتون هدیه کردید واین باعث افت فروش خدمات ومحصولات شما است برای این که به فروش خود افزایش بدهید باید مراحل زیر را رعایت کنید

1.طراحی و پیاده سازی وب سایت

طراحی وپیاده سازی یک وب سایت خوب در تهران نیاز به دانش فنی و هدفمند در ایجاد یک وب سایت خوب است زیرا که زیر ساخت خوب برای یک وب سایت دارای اهمیت کلیدی است یک زیر ساخت خوب باعث میشود که شما یک بستر خوب برای راه اندازی یک وب سایت را داشته باشید

2.انجام بهینه سازی اولیه

در طراحی سایت باید توجه داشت در ابتدای کار هدف این سایت برای سئو چیست چون اگر سایت به صورت استاندارد بهینه سازی نشود در انتها برای عملیات سئو به مشکل بر خواهد خور و ما این پروسه را در طراحی وب سایت رعایت کرده ویک وب سایت خوب وبهینه را بریتان طراحی میکنیم.

3.امنیت وب سایت

در طراحی وپیاده سازی وب سایت امنیت دارای اهمیت بسیار بالای است زیرا امنیت سایت حکم کلید یک گاوصندوق را دارد اگر به سایت اسیبی برسد بدین معنی است که تمامی اطلاعات شما اسیب میبیند و ما مفتخریم بگوییم وب سایت هایی که ما طراحی میکنیم دارای امنیت 100% میباشد و در هرگونه تست نفوذ سر بلند بیرون میاید.

4.سرعت لود سایت

سرعت یا همان (لود تایم ) یکی از مواردی کلیدی برای طراحی یک وب سایت است اگر وب سایت شما دیر تر از حد استاندارد لود شود شما اکثر مشتریان خود را از دست میدهید زیرا مشتریان به وب سایت های بیشتر سر میزنند که دارای سرعت لود بالای باشند .

5.زیبایی کاربر پسند

وب سایت باید دارای زیبایی و کاربر پسند باشد تا کاربر را به خود جلب کرده و کاربر وقت بیشتری رو در وب سایت بگذراند و این باعث ثبت امتیاز بیشترب از گوگل برای وب سایت شما است زیرا که اگر وب سایت کاربر پسند نباشد و دارای ظاهر مناسبی نباشد کاربر وقت زیادی رو تو وب سایت شما نمیگذراند.

6.استاندارد های اولیه

در طراحی سایت در تهران برای پیاده سازی اولیه وب سایت باید به چند نکته توجه کرد که ان هم رعایت استانداردهای اولیه سئو و پیاده سازی به صورت پویا باعث افزایش رتبه شما در گوگل خواهد شد چرا که گوگل با الگوریتم هایی به وب سایت های استاندارد نمره مثبت میدهد.

طراحی سایت تهران

شرکت های زیادی در تهران مشغول به کار هستند و تعداد زیادی از این شرکت ها بدون سایت فعالیت میکنند ، بدیهی است که شرکت های که در همان صنف کاری دارای وب سایت هستند فروش بالاتری نسبت به شرکت های بدون سایت است چرا که امروزه کاربران برای استفاده از خدمات اول به سراغ جستجو در اینترنت میروند و بعد به سراغ خرید ویا استفاده از ان نوع خدمات هستند.

طراحی وب سایت در تهران

طراحی سایت در تهران به دو دسته کلی تقسیم میشوند که در نهایت بروی هزینه و کارایی وب سات شما تاثیر میگزارد

1.استاتیک

وب سایت های استاتیک وب سایت هایی هستند که ابتدا طراحی شده وبرای تغییرات در وب سایت شما رو به طراح وابسته میکند و همیشه برای تغییرات کوچک و بزرگ باید به سراغ طراح سایت رفته و با دادن هزینه تغییرات رو روی وب سایت اعمال کند

2.داینامیک

و اما وب سایت های داینامیک همان طور که در طراحی سایت در کرج توضیح دادم وب سایت هایی هستند که بعد از طراحی کلی سایت به شما پنل مدیریت وب سایت داده میشود تا خودتان تاغییرات کلی و کوجک را روی وب سایت اعمال کنید که نیاز به دانش فنی و کد نویسی نمیباشد لازم به ذکر است که کار با پنل مدیریت هم نیاز به اموزش است.

طراحی سایت تهران

طراحی وب تهران

از مزیای طراحی وب سایت در تهران از افق نتورک این است که قیمت ها به صورت شفاف ذکر میشود با مشاوره کاملا رایگان و انتخاب یک پلن های افق نتورک میتوانید به خوواسته خود در دنیای وب برسید تا یک وب سایت خوب وبهینه داشته باشید و با افزایش رتبه در جایگاه خوبی در موتور هی جستجو برسید.

قیمت طراحی سایت در تهران

قیمت یکی از مهمترین عوامل در طراحی سایت است همان طور که در بالا خدمتتان عرض کردم پلن های ما شفاف در وب سایت افق نتورک گذاشته شدن و شما با مشاوره وانتخاب یکی از این پلن ها برای طراحی سایت در تهران به خواسته خود خداهید رسید پلن های در انتهای همین پست قرار دارند.

هزینه هاست و دامنه طراحی سایت در تهران

هزینه هاست و دامنه های سایت های کوچک به صورت رایگان برای شما در نظر گرفته شدند و برای سایت بزرگ و با محتوا زیاد هزینه هاست و دامنه از مشتری درسافت میشود چرا که شرکت ها برای هاست ودامنه هزینه کمی دریافت نمیکنند و ثبت دامنه .com به قیمت نزدیک به 200 هزار تومان میباشد.

طراحی سایت در تهران با افق نتورک

در انتها هم به شما عزیزان پیشنهاد میکنم که با دیدین ویدئو در اخر این مطلب برای درک بیشتربرای داشتن یک وب سایت و چگونگی راه اندازی شما رو دعوت میکنم که این ویدئو رو ببینید وامیدوارم قدم به دنیای اینترنت برای شما عزیزان همراه با افزایش فروش محصولات و خدماتتان شود.