طراحی فروشگاه اینترنتی در کرج

امروزه با پیشرفت تکنولوژی همه به فکر توسعه کسب و کار خود مخصوصا در دنیای اینترنت هستند و همه حتی کسانی که یک فروشگاه کوچک سنتی دارند رفته رفته نیاز به یک فروشگاه اینترنتی یا انلاین دارند .

طراحی فروشگاه اینترنتی در کرج نسبت به گذشته جایگاهی در بین مردم پیدا کرده و جامعه امروزه به این نوع از فروش سوق داده شده است.

اگر امروزه در شهر نگاهی به بیلبوردهای تبلیغاتی بیاندازید متوجه میشوید که همه در تبلیغات نشانی خرید اینترنتی هم درج کردن حتی فروش های سنتی هم به فکر فروش انلاین خود هستند.

طراحی فروشگاه اینترنتی در کرج

طراحی فروشگاه انلاین در کرج به شما کمک میکنند که در کنار فروش فیزیکی کالا فروش اینترنتی هم داشته باشید و گروه مهندسی افق نتورک به شما کمک میکند که هدف تان را در بازگشت سرمایه و حفظ مشتیریان دائم ومشتریان جدید حفظ نمایید و در این راستا موفق شوید.

طراحی فروشگاه انلاین در کرج چه مزیت های دارد

1.کم کردن هزینه ها

با طراحی فروشگاه انلاین در کرج نیازی نیست در ابتدای کار هزینه دفتر یا مغازه و حتی انبار کردن جنس های خود داشته باشید،

2.توسعه فروش خود

با طراحی فروشگاه انلاین در کرج میتوانید در هر جا این کره خاکی مخاطب داشته وبا بهینه سازی و سئو روی فروشگاه انلاین خود فروش هدفمند داشته یباشید.

3.حذف واسطه ها ودلالان

با داشتن طراحی فروشگاه اینترنتی در کرج شما دیگه با دلالان و واسطه گرها را حذف کرده وبه صورت مستقیم با مشتری رتباط برقرار میکنید ، واین باعث کاهش هزینه و خرید اسان تر و مطمعن تر برای مشتری های شما خواهد شد

4.کاهش هزینه های تبلیغات

امروزه همه دوست دارند که انلاین خرید کنند و همه از ترافیک و شلوغی والودگی شهرها بیزارند و ترجیح میدهند خرید خود را دریب منزل یا محل کار تحویل بگیرند با گسترده شدن دنیای مجازی و حضور پر رنگ اپلیکیشن های موبایل مانند اینستاگرام وتلگرام مردم حضور فیزیکی خود را کمرنگ تر کرده اند و با خرید انلاین بیشتر رابطه برقرار میکنند شما میتوانید با طراحی فروشگاه انلاین در کرج خود به همراه اپلیکیشین موبایل در کنار رقبای خود به گسترش فروس وهدف مندی ان قرار بگیرید.

5.انواع پرداخت ها

با داشتن یک فروشگاه اینترنتی شما میتوانید نوع دریافت کردن وجه کالاتون رو مشخص کنید به صورت انلاین با کلیه کارتهای عضو شتاب و یا بعد از تحویل کالا درب منزل و حتی از درگاه های بین المللی از جمله Paypal, 2Checkout, MoneyBookers و استفاده از در گاههای بانک ملت و پارسیا یا سامان امکانپذیر میباشد.

6.امکانات طراحی فروشگاه انلاین در کرج

  • متصل به سیستم بانکی کشور ، پرداخت با کلیه کارتهای بانکی عضو شتاب
  • تعریف روشهای ارسال کالا مانند: ارسال با پست پیشتاز ویا پیک موتوری وتعریف هزینه نرخ ارسال
  • ثبت نام و مدیریت مشتریان ، دسته بندی مشتریان و ارسال ایمیل و پیامک به صورت تکی وگروهی
  • تعریف بازه زمانی برای تخفیف  و گروه بندی تخفیف برای مشتریان خاص
  • کاملا داینامیک ودارای پنل مدیریتی فارسی .
  • سیستم صدور کوپن تخفیف به صورت گروهی و تکی برای محصولات
  • نمایش کالاها بصورت گروه بندی مانند : پر فروش ترین ها و جدید ترین ها
  • امکان فروش محصول به صورت مجازی و حتی دانلودی
  • سیستم نظر دهی و امتیاز دهی کاربران به محصولات
  • امکان تعریف ویژگی های محصول و متقیر بودن مانند رنگ سایز و……..

طراحی فروشگاه انلاین در کرج

چرا افق نتورک را برای طراحی سایت انتخاب کنیم؟

گروه مهندسی افق نتورک با داشتم دانش بروز واستفاده از مباحث فنی و تجربه بالا شما را نسبت به هدفتان سوق میدهد با استفاده از پارامترهای استاندارد برای شما فروشگاه اینترنتی راه اندازی میکند و شما را به هدفتان نردیک تر میکند .

طراحی فروشگاه انلاین در کرج

با بیشتر شدن کسب و کارهای شهر کرج طراحی فروشگاه انلاین در کرج اهمیت بساری پیدا کرده است حالا باید به این فکر بود که چرا یک فروشگاه خوب وبهینه به شما کمک میکند که در راستای فروش فیزیکی کالا خود فروش انلاین هم داشته باشید امروزه همه مشتری ها به فروش انلاین توجهی بسیار زیادی دارند ، حال شما باید یک طراحی فروشگاه انلاین در تهران میتوانید تمام خواسته های مشتری خود را فراهم کنید.

با طراحی فروشگاه اینترنتی در کرج از رقبا پیشی بگیرید

با طراحی فروشگاه انلاین در کرج از رقبا پیشی بگیرید چرا با سئو کردن و بهینه سازی فروشگاه اینترنتی خود در گوگل بیشتر دیده بشید و جذب مشتری کنید . سئو در راه اندازی فروشگاه نقش بسزایی دارد چرا که یک فروشگاه اگر اصولی بهینه سازی نشود در نتیجه در جستجو کاربران دیده نشود فروش محصولات هم اسیب می بینند و شما در گوگل دیده نخواهید شد .