گروه مهندسی طراحی سایت افق

ارئه دهنده طراحی و توسعه وب سایت

ما حضور شما در دنیای دیجیتال مارکتینگ ثبات میدهیم

نمایش ویدیو درباره شرکت طراحی سایت

بهترین شرکت طراحی سایت

مهمترین عوامل در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت 

در فضای اینترنتی امروز افراد بسیاری هستند که با توجه به شرایط خاص دوران تصمیم می گیرند اقدام به راه اندازی کسب و کار اینترنتی نمایند. در آن سوی قصه نیز افراد بسیاری با اندکی دانش در زمینه طراحی سایت، سعی دارند تا از آن هایی که می خواهند سایتی برای خود طراحی نمایند سفارش کار بگیرند. اما مورد مهم و سوال برانگیزی که همیشه ذهن را به خود مشغول می دارد این است که چگونه و با توجه به چه نکاتی به  بهترین شرکت های طراحی سایت  اطمینان کنیم و کار طراحی سایت خود را به آن ها بسپاریم. در سلسله مقالاتی در این زمینه سعی خواهیم کرد تا مواردی از این دست را بررسی کنیم تا هم باعث افزایش آگاهی دراین زمینه شود و هم این که در نهایت به انتخاب درست تری دست بزنیم.

Professional Website Design - بهترین شرکت طراحی سایت

از واقعی بودن شرکت طراحی سایت مطمئن شوید:

از موارد مهمی که در اولویت می باشد این است که نسبت به واقعی بودن شرکت طراحی سایت مطمئن شویم. این مورد از این منظر مهم می باشد که در بازار آشفته ای که شاهد آن هستیم بسیاری از افراد نیز بی اینکه اطلاعات کامل و جامعی داشته باشند، اقدام به تبلیغاتی برای جذب مشتری می نمایند و خود را به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت  معرفی می کنند، در حالی که این افراد کار خود را به صورت شخصی پیش می برند و هیچ شرکتی برایشان ثبت نشده است.

 

آن ها معمولا سعی می نمایند همه کارها را خود انجام دهند، در حالی که کار طراحی سایت کاری گروهی می باشد و اصولا هر فردی از آن تیم باید در زمینه خاصی تخصص و مهارت کافی داشته باشد. این مورد یا مواردی از این دست مشکلات بسیاری را برای شما به همراه خواهد داشت. این مشکلات هنگامی که شما به پشتیبانی نیازمند می شوید، بیشتر خود را به رخ خواهد کشید. در کار طراحی سایت وقتی به صورت تیمی انجام می شود، طراحی بخش ظاهری وب سایت را متخصصان UI و طراحان گرافیکی انجام می دهند و کد نویسی سایت بر عهده متخصصان برنامه نویسی می باشد. در واقع هیچ فردی قادر نخواهد بود که تمامی این کارها را به تنهایی انجام دهد و در نهایت نیز کاری حرفه ای تحویل مشتری نماید.

mkyopnj1c3hae9ldtu5vixq8brg624wfsz7 - بهترین شرکت طراحی سایت

بهترین شرکت طراحی سایت در تهران

بنابراین در اولویت قرار دادن این مورد مهم را باید جدی بگیرید و کار طراحی سایت خود را به یک بهترین شرکت طراحی سایت در تهران با تجربه و حرفه ای بسپارید. در واقع این اولین گامی می باشد که شما باید در مسیر پیشرفت در کار اینترنتی خود بردارید، چرا که همه چیز طراحی سایت نمی باشد و مهمترین مرحله بعد از انجام کار طراحی سایت است که خود را به شما نمایان می کند. شرکت مورد نظر شما باید در تمامی این مراحل کنار شما باشد و پشتیبانی سایتی که برای شما طراحی کرده است را عهده دار شود.

به چه شکلی می توان یک شرکت طراحی سایت خوب را انتخاب کرد؟

برای این که ما بتوانیم یک وب سایت خوب و مناسب برای کسب و کار خود داشته باشیم باید یک طراحی سایت خوب برای خود ایجاد نماییم، و برای این منظور بایستی یک شرکت طراحی سایت در تهران، برای طراحی آن برگزینیم.به چه شکلی می توان یک شرکت طراحی سایت خوب را انتخاب کرد؟این انتخاب بسته به این که ما تا چه حدی از روند کارها در این زمینه آشنایی داریم، می تواند انتخاب درست و به جایی باشد یا نباشد.

بازار طراحی سایت داغ است و شرکت های بسیاری در این زمینه مشغول فعالیت می باشند که این امر قضیه را تا حدود زیادی برای یک انتخاب مناسب سخت و پیچیده می کند. صاحبان کسب و کار عمدتا به دنبال بهترین شرکت طراحی سایت می باشند که بتواند نیازهای آن ها را بفهمد و یک طراحی درخور نیازهای آن ها برای سایتشان انجام دهد. اما چگونه باید انتخاب درستی از میان انبوه شرکت های فعال داشته باشیم؟

شرکت طراحی سایت در تهران - بهترین شرکت طراحی سایت

 

اساسی ترین ویژگی های یک شرکت طراحی سایت کار آمد:

یک شرکت طراحی سایت باید خصوصیات ویژه ای داشته باشد تا بتوان نسبت به آن شرکت اعتماد کرد و کار طراحی را به افراد مشغول به کار در آن شرکت سپرد. یکی از این ویژگی ها داشتن سابقه فعالیت در این زمینه می باشد. در واقع آن شرکتی کار بلد خواهد بود که از قبل در این زمینه سابقه کاری مفید و حرفه ای داشته باشد. یک شرکت طراحی سایت در تهران که با سابقه نیز هست، حتما به پیچ و خم کار آشناتر است و مسیرهای موفقیت را بهتر تشخیص می دهد.

از طرفی دیگر شرکتی که در کنار انجام کارهای طراحی به موارد جانبی نیز توجه نماید در اولویت انتخاب هر فردی خواهد بود. خدماتی همچون تولید محتوای حرفه ای و سئو از جمله این موارد می باشند. مواردی از این قبیل جزو مهارت های مهمی قلمداد می شوند که برای به نتیجه رسیدن سایتی که طراحی شده است باید به صورت حرفه ای انجام شوند. زمانی که یک شرکت طراحی سایت در کرج در کنار خدمات خود مواردی از این قبیل را نیز در برنامه کاری خود داشته باشد، به معنی حرفه ای تر بودن آن شرکت می باشد که می تواند قابل اعتماد نیز باشد.

website design in tehran - بهترین شرکت طراحی سایت

به چه شکلی می توان یک شرکت طراحی سایت

خوب در تهران  را انتخاب کرد؟

یک شرکت طراحی سایت حرفه ای صد البته که در ارتباط با مدیریت طراحی نیز اطلاعات بالایی دارد. چنین شرکتی زمانی که سفارشی را برای طراحی یک سایت می گیرد در باره مسائل مختلفی از جمله رقیبان موجود در آن حیطه تحقیقاتی انجام می دهد و سپس با توجه به آن هدفی که قرار است سایت دنبال کند، انجام کار و طراحی را پیش می برد. از قالب ظاهری سایت گرفته تا بسیاری از مسائل دیگر را به این شکل هدایت می کنند تا در نهایت به یک طراحی جامع و کاملی برسند.

یک شرکت طراحی سایت حرفه ای همچنین بایستی نسبت به مهارت های برنامه نویسی در زمینه سایت آشنا باشد چرا که طراحی یک سایت حرفه ای و زیبا، با چنین دانشی است که در نهایت به بار می نشیند. ما در رابطه با 7 ویژگی مهم بهترین شرکت طراحی سایت در مقاله ای با همین نام به شما توضیحات کافی و تکمیلی را خواهیم داد تا به انتخابتان در این زمینه کمک نماید.

اعتماد نکردن به تمام شرکت های طراحی سایت صفحه اول گوگل

بسیاری متصور هستند هنگامی که موضوعی همچون طراحی سایت را در گوگل جستجو می کنند، گوگل نتایجی را در ابتدا به نمایش می گذارد که معتبرتر هستند و کیفیت کاری بالایی دارند، اما واقعیت چیز دیگری است. گوگل سنجشگرهای خاص به خود را دارد و هر کسی که با توجه به الگوریتم های گوگل پیش رود صفحه اش در صفحه اول گوگل نمایش داده می شود و این الزاما به معنی بالا بودن اعتبار آن صفحه نیست، بلکه چیزی که در اینجا از اهمیت بالایی برخوردار است، این می باشد که مدیر آن صفحه، هزینه های بسیاری کرده تا سایتش را به صفحه اول گوگل و رتبه های ابتدایی برساند. بنابراین خدمات هیچ شرکتی به خاطر بالا بودن رتبه سایت آن شرکت در موتور جستجوی گوگل و یا هر موتور جستجوی دیگری با کیفیت بالایی نخواهد بود و ممکن است کاملا برعکس نیز باشد.

یک مثال برای درک بهتر این موضوع می تواند کمک کننده باشد. شما فرض کنید قصد طراحی سایت در تهران را برای کسب و کار خود دارید، اینترنت خود را باز می کنید، صفحه جستجوگر گوگل را نیز باز می کنید و واژه «طراحی سایت» را تایپ می کنید و جستجوی خود را در این زمینه شروع می کنید، گوگل در این حالت بسیاری از صفحاتی را که در این زمینه مشغول فعالیت هستند برای شما به نمایش می گذارد. اما ترتیب این صفحات با توجه به آن چیزی است گوگل آن را بهتر تصور می کند و نه لزوما کیفیت کاری آن صفحاتی که در حال نمایش هستند. در واقع وب سایتی که بهینه سازی خوبی داشته باشد در صدر لیست گوگل قرار می گیرد. این بهینه سازی مستلزم صرف هزینه های بسیاری است که از جمله این موارد هزینه بر می توان به آگهی و بک لینک اشاره کرد که باعث بالا رفتن جایگاه سایت می شود.

انتخاب درست شرکت طراحی سایت

همانگونه که مشخص است اولویت بندی گوگل ارتباطی به ارائه خدمات مناسب برای مشترین ندارد و این ما هستیم که باید نسبت به آن ها حساسیت به خرج دهیم. با جستجوهای مداوم در گوگل مطالعه مطالب سایت های مختلف و صحبت با طراحان سایت مختلف به دست آوریم که کدام شرکت طراحی سایت می تواند مناسب تر باشد و به این شکل بهترین شرکت طراحی سایت را شناسایی کنیم. بهتر است برای این منظور به رتبه های پایین تر شرکت های طراحی سایت هم نگاهی بیاندازیم، صفحات بعدی گوگل را هم مرور کنیم تا بتوانیم انتخاب دقیق تری داشته باشیم.

به این نکته مهم نیز باید توجه کنیم که سایت هایی که در رتبه های اول قرار دارند به دلیل تعدد سفارشات به خاطر باور اشتباه بسیاری از افراد که به رتبه های اول گوگل اعتماد می کنند، قیمت بسیار بالایی را برای انجام کار طراحی سایت درخواست می کنند. و نیز چون مشتریان زیادی دارند کیفیت خدماتشان پایین می آید و پشتیبانی قابل قبولی نیز ارائه نمی کنند.

با توجه به تمام آنچه که گفته شد این نکته را در نظر داشته باشید که اولویت انتخاب خود را برای بهترین شرکت طراحی سایت رتبه بندی گوگل قرار ندهید و عوامل متعددی را در نظر بگیرید. ما در ادامه سلسله مقالات بهترین شرکت طراحی سایت در تهران بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

001152179 - بهترین شرکت طراحی سایت

بهترین شرکت طراحی سایت در ایران با امکانات ویژه در سال 1401

طراحی وب سایتی که از هر نظر بهترین باشد، راهی مطمئن برای شرکت ها برای حرکت از سنتی به مدرن است وقتی از بهترین ها در زمینه راه اندازی سایت صحبت می کنیم، ابتدا باید به مواردی اشاره کنیم که باعث می شود این شرکت به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت در ایران معرفی شود.

طراحی سایت برای بسیاری از کسب و کارها و فروشگاه ها به ویژه برای کسب درآمد و یا ارائه و ارائه اطلاعات حرفه ای از ضروریات است و برای بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی انتخاب مهمی است به همین دلیل کارفرمایان و صاحبان مشاغل به طراحی وب حرفه ای نیاز دارند همچنین باید پول زیادی پرداخت کنند بنابراین از فروشگاه های آنلاین، رزرو هتل و بلیط مسافرتی گرفته تا تمامی سازمان ها و موسسات دولتی و خصوصی که خدمات و محصولات متنوعی را ارائه می دهند، همگی برای سرعت، دقت در اطلاع رسانی و ارائه کسب و کار خود نیازمند طراحی و مدیریت وب سایت هستند.

بهترین طراحی وب ارزان و کارآمدتر در مقایسه با سایر رقبا در بازار کسب و کار آنلاین بخشی از موفقیت در ارائه محصولات یا ارائه خدمات حرفه ای با در نظر گرفتن تمامی مراحل خرید، ثبت نام، رزرو بلیط، اقامت، تماشای فیلم است و ساخت سریال و محصولات فرهنگی، آموزش آنلاین و فروش محصولات مرتبط در دسته های آموزشی و غیره در سراسر دنیا از طریق وب سایت های مختلف انجام می شود و می توان گفت یکی از الزامات مهم برای پیشرفت دیجیتال مارکتینگ می باشد.

امروزه ساخت فروشگاه اینترنتی یکی از برترین ترین آمار در طراحی وب سایت است زیرا طراحی فروشگاه آنلاین فرآیند پیچیده تری نسبت به وب سایت های دیگر است، زیرا برای اینکه بتواند به درستی کار کند باید تمام عناصر آن به درستی پیاده سازی شوند همچنین بسیاری از طراحان وب سایت، دانشجویان و طراحان آزاد نیز می توانند وب سایت فروشگاهی را طراحی کنند و مزیت سپردن کار به چنین افرادی هزینه کم است اما انتخاب یک شرکت معتبر طراحی سایت با وجود هزینه بالا دارای مزایای بسیار مهمی است.

UTB8saGPbwQydeJk43PUq6AyQpXaw - بهترین شرکت طراحی سایت

انتخاب شرکت طراحی سایت

در هنگام انتخاب یک شرکت طراحی سایت می توانید از نمونه کارهای قبلی آن شرکت ملاک قرار دهید و بر اساس آن شرکت مورد نظر را برای طراحی انتخاب کنید در واقع وجود نمونه کارهای حرفه ای تاییدی بر اعتبار شرکت و تجربه و مهارت طراحان آن است همچنین با انتخاب یک شرکت معتبر کمپانی وب می توانید پس از اتمام طراحی از خدمات آن بهره مند شوید زیرا مجموعه های شخصی معمولا پس از اتمام کار چنین خدماتی را ارائه نمی دهند با انتخاب شرکت می توانید در صورت نیاز به صورت حضوری به دفتر مرکزی شرکت مراجعه نمایید.

 

خدمات طراحی سایت فروشگاه افق نتورک برای مشتریان خود

 • شناسایی نامحدود محصول (فیزیکی و قابل دانلود)، دسته بندی محصول و ویژگی محصول
 • تعریف انواع فیلتر و جستجوی پیشرفته برای ویژگی های محصول
 • روش های حمل و نقل مختلف را برای محصولات فیزیکی تعریف کنید
 • روش های مختلف پرداخت مانند پرداخت فوری یا اتصال به درگاه های بانک را تعریف کنید
 • دارای یک سیستم کاربری قدرتمند شامل پروفایل های کامل، نقش های کاربری و دسترسی های مختلف است
 • امکان تعریف سناریوهای مختلف تخفیف و فروش
 • تنوع گزارش ها، مقایسه محصول، اضافه کردن علاقه و ویژگی های مختلف دیگر
 • انواع فهرست آبشاری و مگا لیست را به همراه انواع طرح بندی صفحه وب سایت تعریف کنید
 • این شامل اجزای امنیتی قدرتمند اضافی برای جلوگیری از هک سایت یا هرزنامه است
 • اتصال و ارسال در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام و تلگرام
 • دارای زیرساخت قوی سئو و افزونه ای است که در موتورهای جستجو شناخته می شود
 • امکان افزودن فروشگاه اینترنتی جهت عرضه محصولات فیزیکی و دیجیتالی

 

10 ویژگی طراحی سایت پیشرفته

احتمالا جواب به این سوالات ریز و درشت دشوار به نظر برسد، اما آنها به طرز شگفت آوری آسان هستند بنابراین، بدون یک وب سایت با کیفیت بالا و استفاده آسان، کسب و کار شما می تواند سرنخ های آنلاین ارزشمند را از دست بدهد در واقع 10 عامل اصلی وجود دارد. به اشتراک گذاری وب سایت درجه یک با جمع بندی ما تماس بگیرید تا با یک استراتژیست خدمات طراحی وب سایت صحبت کنید یا درباره 10 ویژگی که سایت شما را برای بازدیدکنندگان عالی، کارآمد و همه کاره می کند بخوانید.

 

 

شماره 1: کدنویسی سفارشی

بسیاری از مکان‌ها وب‌سایت‌های سریع و آسانی را ارائه می‌دهند که با استفاده از همان کد ساخته شده‌اند بنابراین آنها به راحتی قابل تشخیص هستند، عمدتا به این دلیل که به نظر می رسد همه آنها ظاهر یکسان و عملکردهای ساده دارند.

بنابراین اگر قالب ها از قبل در دسترس باشند، کدنویسی سفارشی چه فایده ای دارد؟ شما اساسا می توانید از سایت خود بخواهید که هر کاری که ممکن است را انجام دهد تا نتایج استثنایی هم برای شما و هم برای بازدیدکنندگانتان ارائه دهد.

شما همچنین این شانس را دارید که ظاهری منحصر به فرد به سایت خود بدهید که آن را از رقبای خود (و سایر وب سایت های موجود در اینترنت) متمایز کند و در نهایت، شما می توانید هر کاری که می خواهید را با کدنویسی سفارشی انجام دهید پس شما توسط قوانین یا محدودیت های یک شرکت دیگر محدود نمی شوید.

 

شماره 2: طراحی تقویت برند

یکی از بزرگترین مشکلات استفاده از قالب طراحی وب از پیش ساخته شده این است که هیچ ارتباطی با برند شما نخواهد داشت و به عبارت دیگر، ممکن است بتوانید عناصر کوچکی مانند تایپوگرافی و طرح های رنگی را تغییر دهید، اما نمی توانید چیزی منحصر به فرد برای برند خود ایجاد کنید و به برخی از وب سایت ها برای خودتان نگاهی بیندازید شما می توانید فورا ببینید که کدام یک دارای ویژگی های طراحی هستند که برند آنها را بهبود می بخشد، در مقابل محصولات کوکی برش که از الگوهای عمومی استفاده می کنند.

طراحی تقویت کننده برند می تواند به کسب و کار شما کمک کند به عنوان مثال، یک طراحی وب سفارشی برای یک شرکت سقف‌سازی، شرکت را از رقبایی که به طرح‌های کپی و پیست رضایت می‌دهند، متمایز می‌کند و برای کاربران، سایت و کسب و کار شما منحصر به فرد و خاطره انگیز خواهد بود.

 

شماره 3: ناوبری ساده

سایت‌های سطح بالا ممکن است پیچیده به نظر برسند، اما بهترین‌ها با سادگی رشد می‌کنند  به‌ویژه وقتی صحبت از ناوبری می‌شود و از نقطه نظر کاربر، ناوبری باید از ابتدا تا انتها بدون درز باشد شما می توانید این کار را از طریق برنامه ریزی داستانی گسترده و معماری سایت انجام دهید همچنین شما این نوع ناوبری قوی را دریافت نخواهید کرد مگر اینکه با طراحان وب سطح بالا کار کنید که عمیقاً این روند را درک می کنند و اغلب، یک نوار ناوبری در بالای صفحه برای هر کاربر کافی است تا آنچه را که در سایت شما می خواهد پیدا کند.

 

شماره 4: معماری سایت قوی

معماری سایت شما باید بصری، سازگار و تمیز باشد یعنی این بدان معنی است که کدهایی که برای سایت خود استفاده می کنید به مقدار مورد نیاز شما به حداقل می رسد و یک زیرساخت قوی برای سایت شما فراهم می کند که تمیز است و به سرعت بارگذاری می شود و اکثر پلتفرم های نرم افزار قالب وب سایت دارای طراحی اولیه معماری ضعیفی هستند اساسا هدف آنها کار برای هر کسب و کاری است، نه نوع خاصی از تجارت و این ممکن است برای شما کار نکند.

 

شماره 5: فضای زیادی برای محتوای شما وجود دارد

احتمالا این جمله را شنیده اید که «محتوا پادشاه است» اشاره به محتوایی در اینترنت است که شامل پست‌های وبلاگ، مقالات،  تصاویر، ویدیوها و گرافیک است بنابراین ضروری است که فضای کافی برای تمام محتوای مورد نیاز در سایت خود داشته باشید این فقط به معنی تعداد صفحات سایت شما نیست، بلکه به معنای کاری است که شما با آنها انجام می دهید.

وب سایت های سطح بالا محتوای خود را به وضوح در صفحاتی با موضوعات خاص نمایش می دهند و این باعث می شود هر صفحه بر روی یک موضوع تمرکز داشته باشد و به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد که فوراً به آنچه می خواهند برسند بنابراین با سایت‌های قالب‌بندی شده یا سایر خدمات میزبانی، می‌توانید به میزان قابل توجهی در تعداد صفحاتی که می‌توانید ایجاد کنید محدود شوید و این امر محتوای شما را محدود می‌کند، که باعث می‌شود وب‌سایت شما به طور کلی از نظر تجربه کاربر، پتانسیل بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) و موارد دیگر ضعیف‌تر شود.

 

شماره 6: عناصر سئو دوستانه

طراحان وب سایت رده بالا می دانند که حفظ روندها در صنعت سئو در تهران بسیار مهم است این به معنای افزودن عناصر سئو پسند به طراحی کلی سایت شما است و به عنوان مثال، استفاده از کلمات کلیدی در برچسب‌های عنوان صفحات، یک استراتژی ضروری SEO است که باعث می‌شود سایت شما سئو دوستانه‌تر شود و همانطور که ربات های موتور جستجو در سایت شما می خزند، باید ارتباط هر صفحه را درک کنند.

اگر سایت شما سئو پسند نباشد، گوگل و سایر موتورهای جستجو نمی توانند سایت شما را به طور دقیق رتبه بندی کنند و این بدان معناست که بازدیدکنندگان بالقوه نمی توانند شما را در موتورهای جستجو پیدا کنند، که باعث کاهش ترافیک و تبدیل کلی شما می شود.

 

شماره 7: عملکرد سفارشی

کسب و کار شما منحصر به فرد است و این بدان معناست که طراحی وب شما نیز باید منحصر به فرد باشد و عملکردی که در سایت خود نیاز دارید با عملکردی که یک سازمان دیگر نیاز دارد یکسان نیست طراحی وب سایت با کیفیت بالا به شما این امکان را می دهد که تعیین کنید کدام کارکرد مهمتر است و کدام یک بی اهمیت هستند و شما باید انتخاب کنید  نه اینکه مجبور شوید مدلی را انتخاب کنید که به موقعیت شما مربوط نیست.

 

 

شماره 8: طراحی واکنشگرا

یکی از بزرگترین مشکلات بسیاری از سایت ها این است که با اپلیکیشن های مختلف مانند گوشی های هوشمند، تبلت ها و حتی ساعت های کامپیوتری سازگار نیستند و به عبارت دیگر، آنها تجربه یکسانی را به هر کاربر نمی دهند به عنوان مثال، یک سایت غیر پاسخگو ممکن است در یک مانیتور خاص عالی به نظر برسد، اما می تواند در یک صفحه نمایش گوشی هوشمند درهم، درهم و نامنسجم به نظر برسد و ممکن است برای شما این اتفاق افتاده باشد  می خواهید اطلاعاتی را در تلفن خود جستجو کنید، اما وب سایتی که پیدا کرده اید قابل خواندن نیست.

در بیشتر موارد، بازدیدکنندگان به ‌جای تلاش برای یافتن چگونگی پیمایش در این نوع سایت، به سادگی آن را ترک می‌کنند و لازم است که از واکنش گرا بودن سایت خود مطمئن شوید.

 

 

شماره 9: برنامه ریزی تعمیر و نگهداری

هنگامی که در یک وب سایت پیشرفته سرمایه گذاری می کنید، احتمالا در برنامه ریزی تعمیر و نگهداری نیز سرمایه گذاری خواهید کرد و همانطور که هرگز نباید تعمیر و نگهداری در دفتر تجاری یا خانه خود را نادیده بگیرید، هرگز نباید تعمیر و نگهداری سایت خود را نادیده بگیرید و مشکلات ممکن است و اتفاق می افتد، از خطاهای ساده پیوند گرفته تا مسائل بزرگتر ناشی از چالش های پیش بینی نشده و داشتن یک برنامه تعمیر و نگهداری از رشد این مشکلات جلوگیری می کند یا موفقیت شما را خراب می کند.

 

شماره 10: تصاویر بصری جذاب

در حالی که استفاده از عکس‌های استوک برای طراحی وب‌سایت‌تان می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد، اما اگر می‌خواهید برای یک وب‌سایت گران‌قیمت بودجه اختصاص دهید، باید پولی را برای پرداخت هزینه عکاسی حرفه‌ای کنار بگذارید و هر وب‌سایت سطح بالا در اینترنت تصاویر بصری جذابی خواهد داشت که با برند و ظاهر کلی آن مطابقت دارد.

چه در حال طراحی یک وب سایت تولیدی و چه طراحی سایت فروش گل باشید، می خواهید روی تصاویر با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنید و می توانید این کار را از طریق سایت های عکس استوک و همچنین با استخدام یک عکاس حرفه ای برای بازدید از موقعیت مکانی خود انجام دهید. تصاویر با کیفیت در واقع، بهترین مکان برای به دست آوردن آنها این است که شخصی را استخدام کنید تا آنها را فقط برای کسب و کار شما ایجاد کند، بنابراین نه تنها مالک حق چاپ هستید، بلکه می توانید به متمایز کردن کسب و کار خود کمک کنید و به کار خود کمک کنید.

افق نتورک  دارای یک تیم کامل از طراحان وب کهنه کار است که تمام حرفه خود را صرف ایجاد وب سایت کرده اند ما  برای کار برجسته خود با مشتریان خود جوایزی کسب کرده  ایم، و برای هر کسب و کاری که برای یک وب سایت جدید به سراغ ما آمده است، نتایج فوق العاده ای ارائه کرده ایم اکنون، ما می خواهیم همان نتایج را به شما ارائه دهیم آیا  در حال حاضر به یک طراح وب سایت نیاز دارید؟  افق نتورک اینجا برای شماست.

1633876885 44cbdd15 9f8f 4724 a28a b9b57ae54043 1024x615 1 - بهترین شرکت طراحی سایت

“با ما تماس بگیرید  تا وب سایت بی نظیر و بی نقصی را برای کسب و کار خود ایجاد کنید!

 

نکات مهم در انتخاب شرکت های طراحی سایت

اگر هدفی برای ایجاد کسب و کار خود را دارید حتما تا به حال با شرکت ها و گزینه های مختلفی برای این کسب و کار مواجه شده اید، بنابراین پکیج های متفاوتی که توسط هر شرکت طراحی سایت ارائه می شود، تبلیغات پر زرق و برق، قیمت های متفاوت و غیره در انتخاب شرکت طراحی سایت مناسب شما را سردرگم می کند، در زیر به فاکتورهای مهمی می پردازیم که در انتخاب شرکت طراحی سایت باید در نظر داشته باشید.

 

بررسی نمونه کارها

یکی از اولین اقدامات قبل از ایجاد یک مجموعه طراحی وب، تجزیه و تحلیل نمونه کار کمپانی است، اگر نمونه کارها در سایت رسمی شرکت موجود است، می توانید آن را بررسی کنید و اگر در شرکت موجود نیست، مطمئن شوید و از آنها بپرسید و پیوند دادن به وب سایتی در کیف پول خود (ترجیحا کیف پول برنامه شما) قرار دارد.

سایت ها را به عنوان کاربر به دقت بررسی کنید، طراحی گرافیکی سایت، تجربه کاربری، سرعت سایت، هماهنگی سایت با برند، دسترسی به قسمت های مختلف سایت، بررسی ریسپانسیو بودن سایت را بررسی کنید.

 

نوع طراحی

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که یک شرکت وب سایت ممکن است تجربه زیادی در زمینه طراحی وب حرفه ای برای شرکت داشته باشد و نمونه کارهای این کمپانی نیز این مشکل را تایید می کند، اما اگر می خواهید طراحی سایت فروشگاه خود را داشته باشید اگر از این سایت سفارش دهید بنابراین شرکت، طراحی ممکن است درست نباشد، بنابراین بسیار مهم است که کیف پول هایی مشابه وب سایتی که می خواهید طراحی کنید بررسی کنید.

نکته دیگری که در انتخاب شرکت طراحی سایت باید به آن توجه کنید نوع طراحی سایت است، از شرکت بخواهید تا نوع و سبکی را که برای طراحی سایت استفاده می کنید، چه طراحی سفارشی و چه طراحی آماده، توضیح دهد. مدل ها و سیستم ها طراحی سایت، مدیریت محتوای متفاوت؟

روشی که یک شرکت برای طراحی سایت انتخاب می کند تاثیر زیادی بر کیفیت سایت شما دارد اگر وب سایت شما با کمک قالب های آماده و سفارشی طراحی شده باشد، محدودیت های طراحی آینده شما بسیار زیاد است و نمی توانید هیچ تغییری را که نیاز دارید در سایت اعمال کنید و از سوی دیگر، اگرچه طراحی انحصاری کمی بیشتر هزینه می کند و تکمیل فرآیند طراحی زمان بیشتری می برد، اما مزایایی که این نوع طراحی برای شما به ارمغان می آورد کاملا ارزش آن را دارد قبلا در مقاله ای دیگر به مزیت های طراحی سفارشی نسبت به طراحی با قالب های آماده پرداختیم پیشنهاد می کنیم قبل از ادامه این مقاله آن را مرور کنید.

 

خدمات پشتیبانی

نکته مهمی که معمولا در اکثر سایت ها  نادیده گرفته می شود خدمات پشتیبانی شرکت طراحی وب می باشد بنابراین پشتیبانی سایت امری بسیار مهم است که بعد از طراحی وب شروع می شود پس بهتر است اطلاعات کاملی از شرایط و نوع پشتیبانی یک وب سایت از یک شرکت طراحی سایت دریافت کنید.

در کل شرکت های طراحی وب پس از تحویل سایت و آموزش های لازم، مدت زمان مشخص و کوتاهی را برای تست سایت در اختیار کاربر قرار می دهد  بنابراین اگر به دنبال پشتیبانی اختصاصی برای وب سایت خود هستید، مجموعه شرکت ما اصولا این گزینه را به شما پیشنهاد می دهند که از وب سایت خود با هزینه بالاتر پشتیبانی کنید.

آخرین کلمه

متأسفانه با وجود تمام این مواردی که گفته شد، هیچ نظارتی در زمینه طراحان وب و گرافیست ها وجود ندارد و همه با دانش اندک شروع به طراحی می کنند و صاحبان مشاغل به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه به آنها اعتماد می کنند و پروژه خود را به کسانی بسپارید که صلاحیت کافی را ندارند در نهایت در درازمدت متوجه می شوند که با وجود هزینه هایی که انجام داده اند به اهداف تجاری خود نرسیده اند و گاهی اوقات نتایج منفی می گیرند.

در حالی که مراحل زیادی برای موفقیت در کسب و کار وجود دارد، برخی از مراحل مهمتر از بقیه هستند انتخاب یک شرکت طراحی سایت یکی از این گام های اساسی است و آنچه مهم است این است که بدانید طراحی سایت مجموعه ای از خدمات است که هر قسمت از آن توسط یکی از اعضای شرکت انجام می شود، بنابراین بهتر است در یافتن تیم طراحی دقت کافی را داشته باشید. شرکت به اندازه کافی داشته باشید و باور داشته باشید که انتخاب بهترین تیم هزینه نیست، سرمایه گذاری است.

برای مشاوره رایگان در زمینه طراحی وب سایت حرفه ای خود از طریق فرم تماس با ما با کارشناسان افق نتورک تماس بگیرید.

مقالات ما را دنبال کنید:

بهترین شرکت طراحی سایت

سئو در کرج

سئو در تهران

طراحی سایت در کرج
نمایش ویدیو درباره طراحی سایت در کرج
BACKGROUND 1024x640 - بهترین شرکت طراحی سایت
Ofogh3 1024x624 - بهترین شرکت طراحی سایت

فهرست مطالب

به موفقیت بپیوندید

اینها تنها تعدادی از مشتریان موفق ما هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *