گروه مهندسی طراحی سایت افق

ارئه دهنده طراحی و توسعه وب سایت

ما حضور شما در دنیای دیجیتال مارکتینگ ثبات میدهیم

نمایش ویدیو درباره شرکت طراحی سایت

طراحی سایت درب و پنجره دوجداره

طراحی سایت در تهران

طراحی سایت پنجره دوجداره

اگر شغل شما ساخت ونصب درب و پنجره دوجداره و یا UPVC است و مشتری کمی دارید ویا به فکر گسترس کسب و کار خود هستید با طراحی سایت پنجره دوجداره همراه باشید تا به کسب و کار شما رونق بخشیم .همگی میدانیم با شهرهای شلوغ و صداهای دور و نزدیک در شبانه روز موجب ازار واذیت میشود وبه فکر نصب درب و پنجره دوجداره هستیم ، ایا بهترین ساخت ونصب پنجره کدوم شرکت است . این سوال تمام کسانی است که به دنبال نصب درب و پنجره دوجداره هستند ایا شما در جستجو مشتریان در گوگل حضور دارید.

طراحی سایت درب و پنجره دو جداره

شما باید با حضور در صفحه اول گوگل در کلمه درب و پنجره حضور داشته باشید تا مشتریان جدیدی کسب کنید اگر شرکتی در اینترنت حضور نداشته باشی انگار اصلا وجود ندارد شرکت های زیادی در این زمینه فعالیت میکنند ایا کدام شرکت مشتری بیشتری دارد با طراحی سایت درب و پنجره دو جداره در اینترنت باشید تا مشتری بیشتری کسب کنید.

H6ce845954dc545e4b922ba3b924195555 - طراحی سایت درب و پنجره دوجداره

طراحی سایت درب و پنجره

درب و پنجره از الغام ضروری برای هر خانه است و برای خرید ونصب درب و پنجره مردم ابتدا برای استعلام قیمت و نوع نصب و….ابتدا در اینترنت جستجو میکنند و با شرکت های که در صدر نتایج گوگل معرفی میشوند تماس گرفته وبه انها سفارش کار میدند شما احتیاج به یک وب سایت خوب وبهینه  داشته باشید تا مشتریان به سمت شما بیایند.

چرا گروه مهندسی طراحی سایت افق

گروه مهندسی افق نتورک با تیم متخصص و با تجربه برای طراحی وتوسعه وب سایت اماده خدمت رسانی به شما عزیزان است تا با طراحی سایت درب و پنجره  به شما کمک کند تا مشتریان جدید کسب کنید و کسب و کار خود را گسترش دهید و این عمر نیاز به دانش فنی و تیم متخصص است با ما در صدر نتایج گوگل باشید.

امکانات مورد نیاز در طراحی سایت درب و پنجره دوجداره

همانطور که می دانید برای افزایش فروش و جذب مشتریان بیشتر، وبسایت شما می بایست تمامی امکانات مورد نیاز مشتریان را داشته باشد. معمولا مشتریان هنگام ورود به سایت، بسیاری از قسمت های آن را بررسی می کنند‌. برای مشتریان به جز قیمت، امکانات سایت نیز بسیار اهمیت دارد. تجربه ثابت کرده است هرچقدر امکانات یک وبسایت بیشتر باشند خرید برای مشتری آسان تر بوده، و احتمال جذب کاربران و افزایش نرخ تبدیل نیز بالاتر است. در ادامه مهترین امکانات سایت درب و پنجره دوجداره را، نام برده ایم:

mg 352 synseal bi fo - طراحی سایت درب و پنجره دوجداره

  • قابلیت جستجوی سریع محصولات

یکی از مهمترین امکانات در طراحی سایت درب و پنجره دوجداره، قابلیت جستجوی سریع محصولات است. فرض کنید شما دارای بیش از ۱۰۰نوع محصول مختلف هستید. حال این حجم از محصول را نمی توان در یک صفحه جا داد، و بهتر است هر محصول صفحه مجزای خود را داشته باشد. حال اگر مشتری به دنبال نوعی درب و پنجره خاص باشد، باید بتواند به راحتی محصول مورد نظر خود را از میان دیگر محصولات سایت شما جستجو کند.

همیشه بنا را بر بی حوصلگی مشتری بگذارید. وقتی مشتری وارد سایت شما می شود، تنها چند ثانیه صبر می کند تا محصول مورد نظر را بیابد. اما اگر موفق نشود، بی شک به سرعت سایت شما را ترک کرده و به سایت رقبا رجوع خواهد کرد. پس این قابلیت بسیار اهمیت دارد، و اگر در سایت شما وجود نداشته باشد، به احتمال زیاد مشتریان فراوانی را از دست خواهید داد.

  • وجود چندین گزینه برای پرداخت

یکی دیگر از مهمترین امکانات در طراحی سایت درب و پنجره های دوجداره، وجود چندین گزینه برای پرداخت می باشد. برای مثال یکی از گزینه ها پرداخت از طریق درگاه پرداخت آنلاین سایت است. این گزینه ساده ترین روش تلقی می شود. اما اگر گزینه های دیگری نیز پیش روی مشتری قرار دهید، قطعا در جذب رضایت او موفق تر عمل خواهید کرد.

برای مثال بهتر است سایت شما برای خرید محصول یا ارائه خدمات هم پرداخت کارت به کارت داشته و هم پرداخت درب منزل را برای مشتریان در نظر بگیرید. البته گزینه آخر یعنی پرداخت درب منزل برای برخی از کسب و کار های تولید و فروش درب و پنجره مقدور نیست، اما به هر حال یک‌ مزیت مهم محسوب می شود.

  • دسترسی به گزارش سایت و فروش

در طراحی سایت درب و پنجره یکی از اساسی ترین امکانات، دسترسی به گزارش سایت و فروش می باشد. این قابلیت بیشتر برای توسعه کسب و کار و افزایش فروشتان اهمیت دارد. اگر ندانید سایت و میزان فروش آن در چه وضعیتی قرار دارد، قطعا نمی توانید نرخ تبدیل خود را نیز افزایش دهید. این قابلیت به شما کمک می کند که بدانید کدام محصول فروش بیشتری داشته است؟ در هر ماه چقدر سود داشته اید؟ کدام محصول فروش کمی داشته است؟ و حتی کدام صفحات سایتتان نرخ تبدیل بیشتری دارند. شاید در ابتدا دانستن این اطلاعات چندان مهم به نظر نرسد.

اما قطعا با در اختیار داشتن آن ها می توانید درآمد خود را بسیار افزایش دهید. برای مثال فرض کنید یکی از صفحات سایت‌ شما نرخ تبدیل بالایی ندارد، و شما از طریق این گزارش ها این مسئله را متوجه شده اید. به همین دلیل سعی می کنید محتوای آن را بهبود بخشید، تا نرخ جذب کاربر آن نیز افزایش یابد. یا بر فرض مثال از طریق این گزارش ها متوجه می شوید که یک محصول نرخ فروش بیشتری دارد، و سعی می کنید از ماه بعد آن را بیشتر موجود کرده، تا فروش بالاتری را نیز تجربه کنید.

windows product - طراحی سایت درب و پنجره دوجداره

  • سیستم چت آنلاین

اگر قصد طراحی سایت درب و پنجره دوجداره را دارید، باید حتما قابلیت چت آنلاین با کاربر را نیز به آن اضافه کنید. در واقع شما یک سایت فروشگاهی یا خدماتی آنلاین هستید و مشتری بی شک‌ شما و محصولتان را از نزدیک نمی بیند. حال ممکن است در طی فرآیند خرید سوالاتی مثل محصول چقدر گارانتی دارد؟ مدت انقضای آن چقدر است؟ جنس محصول از چیست؟ و …..که باید پاسخ آن ها را از شما دریافت کند. حال مسئله مهمتر این است که مشتری همیشه عجله دارد، و می خواهد فورا پاسخ سوالات خود را بیابد.

اگر مشتری نتواند به سرعت یک راه ارتباطی با شما بیابد، اطمینان داشته باشید که سایت را ترک خواهد کرد. پس افزودن سیستم چت آنلاین بسیار مهم است، و به شما کمک می کند تا در هر یک‌ از صفحات سایت همراه مشتری بوده، و به سوالات او در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ دهید. در یک طراحی سایت درب و پنجره حرفه ای، این قابلیت باید حتما وجود داشته باشد.

  • دسته بندی محصولات یا خدمات

تمامی سایت های فروشگاهی باید دارای صفحه دسته بندی محصولات باشند، و سایت درب و پنجره دوجداره نیز از این قاعده مستثنی نیست. یک سایت فروش لوازم آرایش را در نظر بگیرید. این سایت قطعا دارای دسته بندی هایی مثل لوازم آرایش خانم ها و آقایان، لوازم مو، لوازم پوست، لوازم بدن و …..خواهد بود. وجود هر یک از این دسته ها،

کار را برای مشتری آسان تر می کند. چرا که با دیدن آن ها مشتری می داند باید در کدام صفحه به دنبال محصول مورد نظر بگردد. اگر این قابلیت طراحی سایت درب و پنجره دوجداره شما نیز وجود داشته باشد، سئوی سایتتان هم ارتقا می یابد. چرا که گوگل همواره به عملکرد سایت شما توجه کرده، و اگر ببیند که کار را برای مشتریان راحت کرده اید، رتبه شما را ارتقا خواهد بخشید.

  • امنیت بالا

یکی دیگر از امکانات مورد نیاز درب  و پنجره دوجداره، امنیت بالای آن می باشد. فرض کنید یک‌ فروشگاه در سطح شهر دارید. قطعا اگر چنین فروشگاهی داشته باشید، همواره هراس این را خواهید داشت که نکند فروشگاهی آتش بگیرد، از آن سرقت شود و ….که این‌ نگرانی ها در خصوص طراحی سایت درب و پنجره دوجداره نیز وجود خواهند داشت.

سایت شما ممکن است مورد حجوم هکر ها قرار گرفته، و اطلاعات آن از دسترس خارج شود. بهترین راه حل برای این مشکل، بالا بودن‌ امنیت وبسایت است. اینگونه می توانید از اطلاعات سایت خود به بهترین شیوه محافظت نمایید. پس در طراحی سایت در تهران حتما به این نکته و قابلیت نیز توجه نمایید.

طراحی سایت در کرج
نمایش ویدیو درباره طراحی سایت در کرج
BACKGROUND 1024x640 - طراحی سایت درب و پنجره دوجداره
Ofogh3 1024x624 - طراحی سایت درب و پنجره دوجداره

فهرست مطالب

به موفقیت بپیوندید

اینها تنها تعدادی از مشتریان موفق ما هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *