گروه مهندسی طراحی سایت افق

ارئه دهنده طراحی و توسعه وب سایت

ما حضور شما در دنیای دیجیتال مارکتینگ ثبات میدهیم

طراحی سایت در هشتگرد کرج، طراحی سایت در هشتگرد

طراحی سایت در هشتگرد کرج

هشتگرد شهری در استان البرز و شهری به قدمت ۳۰۰ ساله که دارای دو بخش قدیم وجدید میباشد شهر جدید هشتگرد شهری با زیر ساخت خوب و نوپا دارای خط متروی تهران و امکانات خوب برای این بخش از هشتگرد میباشد شرکت ها و کسب و کارهای نو پا نیز دز این شهر فراوان هستند. اگر در شهر جدید هشتگرد هستید و دارای کسب وکار با طراحی سایت در هشتگرد کرج همراه باشید، صاحبین مشاغل به خوبی درک کرده اند که وجود یک سایت بهینه و خوب میتواند چقدر به رونق بازارتان بیافزاید، گروه مهندسی افق نتورک با طراحی سایت در هشتگرد کرج اماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

طراحی سایت در شهر جدید هشتگرد

همان طور که در بالا عرض کردم شهر جدید هشتگرد دارای پتانسیل خوب برای ایجاد مشاغل و کسب و کار است و همان طور که میدانید و جود یک وب سایت خوب وبهینه برای کسب و کارها الزامی میباشد چون با داشتن وب سایت شما به راحتی با مشتریان خود تعامل میکنید و انها خدمات وحتی محصولات شما رو در وب سایتتان دیده و بیشتر جذب شما خواهند شد.

طراحی فروشگاه انلاین در هشتگرد

امروزه همه افراد که قصد خرید محصولی را دارند ابتدا در اینترنت به دنبال ان محصول گشته وسپس به خواندن مشخصات خصوصیات وقیمت ان اقدام به خریداری ان محصول کرده اند اگر در هشتگرد هستید و اجناسی برای فروش دارید به شما پیشنهاد میکنم که با طراحی فروشگاه اینترنتی محصول خود را به راحتی بفروشید و نه تنها در هشتگرد بلکه در سطح استان وکشور مشتری هایی جدید پیدا کنید.

طراحی سایت در هشتگرد

سئو سایت در هشتگرد

سئو که امروزه به دغدغه صاحبین مشاغل در دنیای اینترنت محسوب شده و انان دچار دگرگونی کرده که چطور به صدر نتایج جستجو دست پیدا کنند، گروه مهندسی افق نتورک این کار رو برای شما آسان کرده که با طراحی وب سایت خوب وبهینه برای شما سئو در کرج را انجام میدهد که سایت شما به صورت هدفمند بر روی کلمات کلیدی شما در صدر نتایج گوگل دیده شود که باعث بازدید بیشتر وفروش بیشتر برای شما خواهد شد.

 

۷ ویژگی های یک ‌‌شرکت طراحی سایت حرفه ای

اگر شما نیز تصمیم به طراحی سایت در هشتگرد دارید، در مرحله اول می بايست یک‌ شرکت معتبر و حرفه ای در این زمینه انتخاب کنید، که قطعا کار آسانی نخواهد بود. شرکت‌ های زیادی وجود دارند که می توانید از آن ها خدمات طراحی سایت را دریافت کنید. اما قطعا همه آن ها قادر به رفع نیاز های شما نخواهند بود‌. چرا که شرکت‌ مورد نظر باید دارای برخی ویژگی  های خاص باشد، و بتواند شما را به اهداف مورد نظرتان برساند. پس در هنگام انتخاب یک‌ شرکت حرفه ای در این زمینه، می بايست به ۷ ویژگی یا مشخصه مهم توجه نمایید. در ادامه به مهمترین ویژگی های یک‌ بهترین شرکت‌ طراحی سایت معتبر، اشاره نموده ایم:

  • تجربه بالا

مهمترین مشخصه یک‌ شرکت معتبر تجربه بالا خواهد بود.‌ شرکت‌هایی که تجربه زیادی دارند، قطعا می توانند نیاز های شما را بهتر تشخیص دهند. در نتیجه مراحل دستیابی به اهدافتان را پیش برده، و می دانند که در چه مسیری باید حرکت کنند. به همین دلیل در هنگام انتخاب شرکت طراحی سایت در هشتگرد ابتدا به میزان تجربه و توانمندی آن توجه‌ کنید. برای مثال پروژه خود را به شرکت هایی بسپارید که سایت های زیادی را طراحی کرده، و قبلا توانسته اند کسب و کار های فراوانی را به موفقیت برسانند.

  • مهارت بالا

دیگر مشخصه یا ویژگی یک شرکت طراحی سایت حرفه ای، مهارت بالا می باشد. شرکت هایی می توانند خدمات با کیفیت به شما ارائه کنند، که‌ مهارت بالا و قابل قبولی داشته باشند. مهارت شرکت مورد نظر را می توانید به سادگی محک بزنید. برای مثال به سایت ها و نمونه کار های قبلی شرکت مراجعه کرده، تا با مشاهده آن بتوانید سطح مهارت  و حرفه ای بودن طراحان آن‌ شرکت را بسنجید. از طرفی شرکت طراحی سایت در هشتگرد می بايست دارای متخصص هایی با مهارت های گوناگون باشد،

و این یکی از مهمترین معیار ها خواهد بود. شرکت‌ مورد نظر می بايست در زمینه های مختلفی مثل گرافیک، سئو، تولید محتوا و …..دارای متخصصین کاردان باشد. چرا که اینگونه می توانید تمامی امور مربوط به پروژه طراحی سایت خود‌ را به آن ها سپرده، و دیگر نیاز نیست که برای بخش های مختلف سایت به دنبال انتخاب شرکت های دیگر باشید. پس حتما به این مسئله نیز توجه داشته باشید.

  • دارا بودن خدمات پشتیبانی

یکی دیگر از اصلی ترین ویژگی های یک ‌شرکت ‌با سابقه و معتبر برای طراحی سایت در هشتگرد، دارا بودن خدمات پشتیبانی می باشد. برخی از شرکت های غیر حرفه ای، پس از تحویل سایت ارتباط خود را با مشتری قطع نموده، و خدمات پشتیبانی ندارند‌. فرض کنید سایتی با بالاترین کیفیت برای شما طراحی شده است. اما پس از تحویل سایت در هنگام کار با آن دچار مشکلاتی شده اید،

و یا سوالاتی برایتان مطرح شده است. در اینجاست که خدمات پشتیبانی می توانند بسیار اهمیت داشته باشند. یک شرکت حرفه ای و معتبر پس از اتمام پروژه، بازهم در دسترس شما بوده و می توانید از خدمات پشتیبانی آن استفاده کنید. پس حتما این مورد را نیز مدنظر قرار دهید.

طراحی سایت در هشتگرد

  • دارا بودن انتخاب های متنوع

دارا بودن انتخاب های متنوع برای مشتریان نه تنها از مشخصات شرکت های حرفه ای محسوب می شود، بلکه یک ملاک بسیار مهم نیز خواهد بود. یک شرکت طراحی سایت در هشتگرد باید بتواند گزینه های مختلفی را به مشتری پیشنهاد دهد، تا انتخاب برای او ساده تر شود. به عنوان مثال همانطور که می دانید یکی از مهمترین فاکتور ها برای افرادی که قصد طراحی سایت دارند، قیمت خواهد بود. البته همیشه باید کیفیت انجام پروژه را به قیمت اولویت داد.

اما به هر حال مشتریان همواره به دنبال شرکت هایی هستند که، پروژه طراحی سایت در کرج را با بالاترین کیفیت و البته نازلترین قیمت انجام دهند. حال یک‌ شرکت حرفه ای در خصوص قیمت انتخاب های متفاوتی را برای‌ مشتریان در نظر می گیرد، تا هر مشتری بتواند بر اساس میزان بودجه خود، یک سایت حرفه ای داشته باشد. پس این می تواند یک مزیت بسیار مهم بوده، و نباید نادیده گرفته شود‌.

 

  • نمونه کار های قوی

همانطور که در بالا نیز گفتیم یک شرکت معتبر طراحی سایت در هشتگرد، بی شک دارای نمونه کار های قوی و قابل قبولی خواهد بود. چرا که نمونه کار های شرکت ها در واقع رزومه آن ها تلقی می شوند. در نتیجه با دیدن آن ها می توان به میزان صلاحیت و کاردانی شرکت مورد نظر پی برد. پس قبل از هر چیزی به بررسی نمونه کارهای شرکت طراحی سایت بپردازید. همچنین می توانید در این زمینه از درصد رضایت مشتریان سابق نیز اطلاع کسب کنید. برای مثال می توانید از آن ها در خصوص کیفیت خدمات سوال کنید، تا اینگونه بتوانید در خصوص شرکت مورد  نظر بهتر تصمیم گیری کنید.

  • متعهد بودن به زمان

شاید در نگاه اول زمان معیار چندان مهمی در طراحی سایت به نظر نرسد. اما به هر حال یک شرکت با تجربه، همیشه به زمان متعهد خواهد بود، و این یکی از ضروری ترین ویژگی هایی است که باید به آن توجه کنید. برای مثال شرکت طراحی سایت در هشتگرد، می بايست در کوتاه ترین زمان، سایت را به شما تحویل دهد. در حالی که حتی یک درصد از کیفیت پروژه نیز، کاسته نشده باشد. در نتیجه تعهد به زمان مقرر تحویل پروژه نیز، می تواند اهمیت بسزایی داشته باشد. چرا که عدم توجه شرکت مورد نظر به این مسئله، گاها می تواند تمامی زمان بندی و برنامه ریزی های شما را بر هم بزند.

  • انعطاف پذیری

دیگر مشخصه مهمی که باید مد نظرتان قرار گیرد، انعطاف پذیری است. در واقع یک شرکت حرفه ای طراحی سایت در هشتگرد باید انتقاد مشتریان را پذیرفته، و همواره سعی بر رفع مشکلات و ایرادات پروژه داشته باشد. به عنوان مثال فرض کنید در میانه راه تصمیم شما در خصوص یکی از بخش های طراحی سایت تغییر کند. در این صورت متخصصین شرکت باید بتوانند نظرات شما را بر روی پروژه اعمال نمایند، تا همه چیز طبق نظر و سلیقه شما پیش برود.

این اعلان را به اشتراک گذارید

جستجو
پست های اخیر
خبرنامه افق

خبرنامه

در خبرنامه ماهانه ما مشترک شوید تا به روز باشید

فهرست مطالب