گروه مهندسی طراحی سایت افق

ارئه دهنده طراحی و توسعه وب سایت

ما حضور شما در دنیای دیجیتال مارکتینگ ثبات میدهیم

بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان

پس از تجربه های بسیار و کارهای موفق در زمینه طراحی سایت در تهران و کرج و پس از آن در کردستان، اینک تیم حرفه ای افق نتورک خدمات طراحی سایت در اصفهان را نیز ارائه می نماید. سفارش طراحی سایت  نیز همچون کردستان و بسیاری شهرهای دیگر به صورت غیر حضوری نیز ممکن می باشد تا مشتریان و کاربران گرامی به ساده ترین شیوه ممکن بتوانند سفارشات خود در زمینه طراحی سایت  را ثبت نمایند.

بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان

طراحی فروشگاه انلاین در اصفهان

ما برای انجام خدمات طراحی فروشگاه انلاین در اصفهان با مشتریان خود گفتگوهایی خواهیم داشت و با نظر و سلیقه آن ها اقدام به طراحی بخش های مختلف طراحی سایت خواهیم کرد. برای این منظور و شفاف شدن تمام کارهایی که باید انجام گیرد بعد از برگزاری جلسات حضوری و یا تلفنی و یا ویدئو کنفرانس، قراردادی رسمی بین شرکت ما و مشتریان بسته خواهد شد که آن ها را از تمام خدماتی که باید توسط ما به آن ها ارائه شود آگاه می کند. همچنین این قرارداد تمام خدماتی را که باید از جانب شرکت به مشتریان ارائه شود را به صورت کامل ضمانت می نماید.

بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان

چرا طراحی سایت در اصفهان با شرکت افق نتورک:

طراحی سایت در اصفهان نیز همچون تمام شهرهای دیگر پس از طراحی توسط تیم مهندسان افق نتورک پشتیبانی سایت کامل خواهد شد و از خدمات پس از فروش برخوردار خواهد بود. برای راحتی خیال مشتریان گرامی تمامی این موارد در همان قرارداد رسمی نیز ذکر خواهد شد.

شرکت افق نتورک نمونه کارهای بسیاری در کارنامه خود دارد که شما می توانید تعدادی از این نمونه کارها را در وب سیات شرکت مشاهده نمایید. این نمونه ها خود گواه یک تیم فنی بسیار قوی در زمینه طراحی فروشگاه انلاین در اصفهان نیز می باشد.

همچنین شرکت افق نتورک به شما در مدیریت محتوای خاص به سایتتان نیز کمک خواهد کرد که باعث توسعه و گسترش سایت شما خواهد شد.

استفاده از سیستم های به روز توسط شرکت افق نتورک، این شرکت را به یکی از گزینه های عالی برای انجام امور طراحی سایت تبدیل کرده است؛ چرا که سرورهای قوی و با سرعت بالا یکی از مواردی است که موفقیت وب سایت شما را افزایش می دهد.

بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان

ویژگی های مهم طراحی سایت افق نتورک:

وب سایت های طراحی شده توسط افق نتورک تماما با استانداردهای سئو در اصفهان مطابقت داده می شوند.

مدیریت محتوای اختصاصی برای هر وب سایتی که طراحی می شود مطابق با سلیقه کاربران وب سایت خواهدبود. برای این منظور، کارشناسان تولید محتوا در اصفهان تحقیقاتی داشته و سلایق مخاطبان هر وب سایت را مورد بررسی قرار خواهند داد.

وب سایت هایی که طراحی می شوند تماما مطابق با سلیقه سفارش دهنده می باشند. برای این منظور نیز جلسات متعددی با سفارش دهنده ها برگزار خواهد شد.

اصفهان یکی از استان هایی است که باید برای اینترنتی کردن کسب و کار در آن، فرصت را از دست نداد تا از رقیبان پیشی گرفت. برای اطلاعات بیشتر در زمینه های طراحی سایت و خدمات سئو و هزینه ها می توانید همین حالا با شرکت افق نتورک تماس بگیرید و از مشاوره های رایگان این شرکت بهره مند شوید.

پیچ و خم طراحی سایت در اصفهان:

طراحی سایت در اصفهان نیز همچون طراحی سایت در تمام شهرهای بزرگ می تواند اهداف متفاوتی داشته باشد، اما چیزی که مهم است این است که تمام این خدمات در راستای درآمد زایی هرچه بیشتر و یا در راستای شناخته تر شدن کسب و کار و یا نام تجاری مربوط به آن کسب و کار اتفاق می افتد.

برند سازی با طراحی سایت در اصفهان یکی از موارد مهمی است که مدیران کسب و کارها به آن رو آورده اند. شرکت افق نتورک نیز با توجه با سابقه طولانی و درخشان خود در زمینه طراحی سایت، به این مورد مهم توجه ویژه ای نشان داده است. به گونه ای که در مراحل طراحی سایت خود آن ها را در نظر می گیرد و طبق آن ها است که اقدام به طراحی سایت می نماید. در این زمینه طراحی ظاهری سایت از اهمیت بسیاری برخوردار است. نوع رنگ های مورد استفاده تایپوگرافی که در صفحه ها مورد استفاده قرار می گیرد، تصاویر، ویدئوها و تمام موارد مشابه که در زیباسازی و مخاطب محور و مخاطب پسند بودن سایت از اهمیت برخوردارند، به دقت بررسی می شوند و سپس مراحل طراحی سایت انجام می پذیرد.

 

 

طراحی سایت در اصفهان با تیم افق نتورک:

طراحی سایت در اصفهان در رابطه با حرفه های مختلف، شیوه های مختلفی نیز دارد. حرفه ای همچون پزشکی می بایست از شیوه خاص به طراحی سایت پزشکی در اصفهان استفاده نماید، در حالی که طراحی سایت ساختمانی در اصفهان ساختار متفاوتی دارد. این تفاوت هم از منظر کاربردی و هم از منظر ظاهری نمود پیدا می کند. در سایت پزشکی سیستم نوبت دهی احتمالا یکی از موارد مهمی می باشد که باید در بخش مناسبی قرار بگیرد، این در حالی است که یک سایت مربوط به کارهای ساختمانی چنین چیزی را ندارد؛ در رابطه با ظاهر سایت هم باید با توجه به نوع شغل می بایست فضای مناسبی طراحی گردد.

 

مشکلات طراحی سایت در اصفهان

رتبه بندی سایت توسط موتورهای جستجو یکی از موارد غیر قابل چشم پوشی در مراحل طراحی سایت می باشد که باید به صورت دقیق در مراحل مختلف طراحی سایت در اصفهان مورد توجه واقع گردد. برای این منظور سایت باید مطابق با استانداردهای به روز طراحی گردد، حجم فایل های آپلود شده در سایت، عکس ها و تصاویر و هر چیز دیگری می بایست به اندازه ای نباشد که کاربران قبل از دیدن آن ها سایت را ترک نمایند. تمام این موارد در طول مراحل مختلف طراحی سایت باید مورد توجه قرار گیرد.

طراحی وب سایت در اصفهان

سئو در اصفهان

مورد مهم بعدی که باید مورد توجه قرار گیرد بازاریابی با استفاده از طراحی سایت در اصفهان می باشد. سایت یک فضای عالی در دنیای اینترنت می باشد که می تواند مخاطبان بسیاری را به سوی خود جذب نماید. کاربرانی که روزانه در فضای اینترنت مشغول جستجو هستند می توانند تبدیل به مخاطبان شما و در نهایت تبدیل به مشتریان شما شوند. یک تیم طراحی سایت حرفه ای با روش های مختلفی به رشد سایت شما کمک می نماید. این روش ها از تولید محتوای یونیک تا استفاده از شبکه های مجازی را شامل می شود که با توجه موقعیت سایت باید از آن ها استفاده به جا و درستی کرد.

تیم افق نتورک با توجه به اینکه اطلاعات کاملی از به روزترین الگوریتم های گوگل دارد و تحقیق در رابطه با آن ها را همیشه در اولویت دارد، می تواند مشاوره های مناسب و به جایی به مدیران وب سایت ها بدهد و همچنین به آن ها کمک نماید تا در راس جستجوهای گوگل قرار بگیرند.

بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت در اصفهان؟ به نظر یک چیز پیچیده، پرهزینه و زمان بر است اما لازم نیست برای کسب و کار شما باشد به خصوص اگر از یک سازنده وب سایت در اصفهان استفاده کنید نکته مهم این است که کار شما در اولویت قرار گیرد حضور آنلاین شما می تواند باعث ایجاد یا شکست کسب و کار شما شود پس با استفاده از یک وب‌سایت تعاملی آسان، مشتریان را تشویق می‌کنید که مستقیما به سمت شما تشویق شوند بنابراین در اینجا همه چیزهایی را که وجود دارد باید بدانید تا مهارت های طراحی وب سایت در تهران خود را به روشی آسان کامل کنید.

 

چرا باید یک وب سایت شخصی یا شرکتی تهیه کرد؟

امروزه به طور فزاینده‌ای رایج است که افراد و شرکت‌هایی را پیدا کنیم که علاقه‌شان را به سمت امکانات زیادی که وب می‌تواند ارائه دهد هدایت کنند، هم برای شناخته شدن و گسترش حوزه کسب‌وکارشان وهم برای بهره‌برداری از پتانسیل شبکه با ترویج و بازاریابی محصولات خود درست است که پلتفرم های تجارت الکترونیک و اجتماعی مختلف مانند فیس بوک و اینستاگرام به شما امکان می دهند محصولات و خدمات دیگران را به صورت آنلاین تبلیغ و بفروشید.

اما همیشه باید از سیاست های شرکت آنها پیروی کنید و از قبل به سطح امنیتی آنها برای محتوا، داده ها اعتماد کنید و هویت به همین دلیل است که یک وب سایت حرفه ای که به شما امکان می دهد محتوا، داده ها، نام تجاری و امنیت خود را به طور کامل تحت کنترل نگه دارید، چیزی است که هر شرکتی نباید از آن دست بکشد دیجیتال مارکتینگ افق نتورک حتی ممکن است کسی تلاش خود را در طراحی و اجرای مستقل این پروژه امتحان کند، اما برای اینکه واقعا نتایج مفیدی کسب کنید و شرکت خود را برای یافتن مشتریان جدید معرفی کنید، بهتر است با متخصصان طراحی سایت و مشاوره سئو این بخش تماس بگیرید که استراتژی های طراحی را به خوبی می دانند و شما را راهنمایی کنند.

 

چرا یک وب سایت تجاری در اصفهان خوب مهم است؟

مصرف گرایی مدرن همه جنبه های زندگی روزمره ما را در بر گرفته است  مردم معمولا همیشه در جستجوی پاسخ یا مصرف محتوا از طریق اینترنت هستند  کل وب در سراسر جهان بر روی وب سایت هایی اجرا می شود که به نوبه خود نیاز به سازندگان وب سایت موثر برای ایجاد یک سایت عالی دارند  وقتی فردی تجربه رضایت بخشی در یک وب سایت داشته باشد، احساس ناامیدی و نارضایتی در او ایجاد می کند بنابراین تجربه کاربری مهمترین عامل در تعیین اینکه یک وب سایت خوب چیست هر تصمیمی که در وب‌سایت شما گرفته می‌شود باید به گونه‌ای طراحی شود که به نفع و تسهیل نحوه مشاهده و پیمایش کاربر در وب سایت شما باشد این نه تنها تأثیر خوبی بر بازدیدکننده می گذارد، بلکه احتمال بازدید مجدد آنها را نیز افزایش می دهد و یک روش خوب نظارت بر تراکنش مصنوعی به شما امکان می‌دهد آزمایش تجربیات کاربر و تراکنش‌های تجاری حیاتی را خودکار کنید.

سئو سایت در اصفهان

6 ویژگی یک وب سایت تجاری خوب

“بهترین شرکت طراحی سایت چیست؟” در حالی که برخی می گویند که پاسخ به این موضوع ذهنی است، از وب سایتی به وب سایت دیگر متفاوت است، برخی از عوامل کلیدی به طور جهانی جذابیت کلی وب سایت شما را بهبود می بخشد در اینجا چند کار وجود دارد که می تواند اطمینان حاصل کند که وب سایت شما توسط هر بازدیدکننده ای به خوبی دریافت می شود:

 • محتوای آموزنده و با کیفیت

وب‌سایت‌هایی که حاوی محتوای منسوخ یا خسته‌کننده هستند، یک «نه» بزرگ هستند  خوانندگان امروز دامنه توجه بسیار کمی دارند و اگر متوجه شوند که محتوای شما آنچه را که می خواهند به آنها نمی دهد، از آن صرف نظر می کنند ما این را نمی خواهیم بنابراین بهتر است همیشه روی ایجاد محتوای با کیفیت برای وب سایت خود تمرکز کنید که به سادگی فضا را پر نمی کند.

همچنین به یاد داشته باشید که وب سایت خود را به روز نگه دارید مانند هر چیز دیگری، علم تجارت نیز به طور مداوم در حال پیشرفت است در نتیجه، به‌روزرسانی‌ها، اصلاحات، سیاست‌ها و غیره جدید وجود دارد که می‌توانید در مورد آنها بحث کنید و این به روز رسانی های جدید مداوم اطلاعات موجود را خاموش می کند پس همیشه به خاطر داشته باشید که هرگز اطلاعات غیر فعال در سایت خود نداشته باشید اگر می خواهید یک وب سایت موفق داشته باشید، مطالب را در صفحات وب و وبلاگ خود به روز کنید و ببینید که چگونه تفاوت ایجاد می کند.

 • گواهینامه ها

نظرات مشتریان به ظاهر کم در وب سایت شما یکی از قدرتمندترین ابزارهایی است که می توانید برای افزایش اعتبار و ترافیک وب سایت خود داشته باشید آیا تا به حال به این فکر کرده اید که آیا می توانید قبل از تصمیم گیری برای خرید به یک محصول یا خدمات خاص اعتماد کنید؟ توصیفات یک مورد عالی برای پر کردن این شکاف است بیش از 88 درصد از مصرف کنندگان می گویند که گواهینامه ها تصمیمات خرید را در بر می گیرند به طور مشابه، وب سایت های دارای گواهینامه نیز 45 درصد افزایش ترافیک نسبت به وب سایت های بدون گواهینامه دارند هنگامی که به دنبال بهبود وب سایت خود هستید، مطمئن شوید که نظرات و نظرات مشتری را در نظر بگیرید.

 • محتوای قابل استفاده

این را تصور کنید از یک وب سایت بازدید می کنید و با دیواری از متن استقبال می کنید  درک و فهم اطلاعات بسیار دشوار می شود و شما چیزی را که به دنبال آن هستید پیدا نمی کنید طبق یک مطالعه، “کاربران به طور متوسط​ 59 ثانیه به محتوای نوشته شده یک وب سایت نگاه می کنند” این مدت زمان بسیار کمی برای انتقال پیام شماست محتوای  Skimmable  پیام شما را در بسته هایی با مصرف آسان تجزیه می کند، بنابراین بازدیدهای شما اطلاعات بیشتری را در مدت زمان کمتری حفظ می کنند  این کار را می توان با نوشتن چیزها در نقاط گلوله یا جملات کوتاه تر و آسان تر انجام داد.

 • تصاویر طراحی گرا

بیایید برگردیم به موضوعی که بیشتر از همه تبلیغ کردیم: طراحی  تصاویر بخش بزرگی از طراحی وب سایت شما هستند همه ما می دانیم که تعداد کمی از تصاویر در رابط کاربری شما می تواند بسیار کسل کننده و خسته کننده باشد اما چیزی به نام تصاویر بیش از حد نیز وجود دارد سعی کنید هنگام طراحی وب سایت خود تعادل مناسب را پیدا کنید کاربران به طور متوسط 94 ثانیه به تصویر اصلی یک وب سایت نگاه می کنند نکته مهم دیگری که باید مطمئن شد، به غیر از حصول اطمینان از اینکه همه تصاویر از نظر زیبایی شناسی تراز هستند، این است که بارگذاری آنها زمان زیادی نمی برد وب‌سایت‌های با بارگذاری آهسته سالانه ۶ میلیارد دلار از دست دادن فروش را به خرده‌فروشان تحمیل می‌کنند.

 • برگه های رسانه های اجتماعی

اکثر کاربران اینترنت امروزه از یکی از برنامه های رسانه اجتماعی استفاده می کنند آنها همچنین افراد و مشاغل را به صورت آنلاین در این برنامه ها جستجو می کنند تا اعتبار آنها را قضاوت کنند اکثر مردم با یک حساب رسانه اجتماعی فعال به کسب و کارها احساس اعتماد می کنند این بدان معناست که کسب و کار مدرن و به روز است و قرار دادن آیکون های رسانه های اجتماعی در صفحه وب، دسترسی مشتریان به پروفایل های رسانه های اجتماعی شما را فراهم می کند همچنین، حتی اگر آنها شما را در لینکدین جستجو نکنند، از طریق نماد صفحه وب خود متوجه خواهند شد که شما در آنجا هستید و این یک نمایش کافی است.

با این حال، این امر با ایجاد یک سیاست بازاریابی شبکه های اجتماعی قوی و داشتن حساب های فعال در توییتر، فیس بوک، اینستاگرام و غیره همراه است

 • صفحه جامع “درباره ما”

نمونه‌های زیادی از شرکت‌هایی را دیده‌ایم که ایده‌های درخشانی دارند، اما وقتی صحبت از ترجمه آنها به کلمات می‌شود، اجرای کاملا وحشتناکی دارند صفحه «درباره ما» به تنهایی یکی از مهم ترین ویژگی های یک وب سایت خوب است بر اساس یک مطالعه اخیر، 52 درصد از پاسخ دهندگان گفتند اولین چیزی که می خواهند ببینند هنگام ورود به یک وب سایت، صفحه «درباره ما» یک شرکت است

اطمینان حاصل کنید که صفحه «درباره ما» شما در بهترین حالت قرار دارد و نشان می دهد که شما چه کسی هستید و وب سایت شما در مورد چیست و اگر در حال حاضر در وب سایت شما وجود ندارد خوب، فورا آن را در اولویت قرار دهید! مطمئن نیستم از کجا شروع کنم؟ نکات و مثال‌های موجود در این مقاله را دنبال کنید که به شما نشان می‌دهد چگونه یک صفحه خوب «درباره ما» بنویسید.

 • فراخوانی برای اقدام

برای یک تجارت B2B یا B2C یکی از مهمترین ویژگی ها این است که مصرف کننده و بازدیدکننده از طریق وب سایت خود به فروش می پردازد و برخلاف تصور رایج، مشتری می تواند کاملا متقاعد شود که وقتی وب سایت خرید کند، حتی اگر قصد خرید چیزی نداشته باشد

 • صفحه وب و محتوای خود را بهینه کنید

ایجاد یک تجربه کاربری خوب یکی از ویژگی های ضروری یک وب سایت تجاری خوب است با این حال، این تنها عامل مهم در تعیین یک صفحه وب محبوب نیست بنابراین یک صفحه وب خوب که ترافیک انبوهی به همراه نداشته باشد، هنوز موفقیت آمیز نیست و به همین دلیل است که باید صفحه وب خود را در موتورهای جستجو نیز بهینه کنید.

بنابراین، برای مثال، یک کاربر اینترنت یک مرورگر وب مانند گوگل کروم را باز می کند و عبارت «بازسازی آشپزخانه در تهران» را تایپ می کند اگر صفحه وب شما به طور موثر بهینه شده است، محتوای شما باید در بالای جستجو ظاهر شود اگر اینطور نباشد، کسب و کارهای دیگر رهبری را بر عهده خواهند گرفت و تمام مشتریان و فروش های بالقوه را در اختیار خواهند گرفت.

 • بخش سؤالات متداول (FAQ) را اضافه کنید

وب سایت شما همیشه از برخی اطلاعات کوتاه می آید، حتی اگر فکر کنید که آنها را ارائه کرده اید بازدیدکنندگان وب سایت شما سوالات متعددی خواهند داشت که همیشه نمی توانید از طریق اطلاعات صفحه وب خود به آنها پاسخ دهید مشتریان همچنین به نظر می‌رسند که پرسش‌هایی برای سؤالات اساسی دشوار است و اینجاست که پرسش‌های متداول وارد عمل می‌شوند.

 

اهمیت طراحی سایت برای کسب و کار

تجارت طراحی وب برای تأثیرگذاری بر حرفه ای که حامی یا تبلیغ یک محصول است، مهم شده است طراحی وب سایت در کرج و در هر سازمانی مهم است زیرا دروازه توجه آنها است و فقط 3 یا 4 ثانیه طول می کشد تا یک اپراتور انتخاب کند که آیا به مرور سایت شما ادامه می دهد یا خیر و شما در حال تعامل با مشتریان احتمالی خود از طریق وب سایت خود هستید اگر یک کسب و کار نتواند ارتباط برقرار کند، هم برای مشتری و هم برای درآمد ضرر خواهد بود.

 

نکات کلیدی در طراحی سایت

برخی از ویژگی های کلیدی مهمی وجود دارد که یک طراح وب سایت باید هنگام ساخت یا طراحی بهترین وب سایت ها در نظر داشته باشد

این ویژگی ها عبارتند از:

 • ناوبری وب سایت باید خوب باشد
 • ثبات برند برای ارتباط با مشتری
 • فرم خوانی و سئو به شما کمک می کند تا وب سایت خود را به سطح بالایی ببرید
 • محتوا باید منحصر به فرد و عاری از سرقت ادبی باشد
 • یک محیط کاربر پسند برای تعامل با مشتریان ایجاد کنید

در این مقاله، ما عمدتا بر بهترین شرکت‌ طراحی وب در تهران تمرکز کرده‌ایم که به مشتریان کمک می‌کنیم تا وب‌سایت‌های خود را با هزینه کم زیبا و جذاب کنند وما یکی از بهترین شرکت ها در زمینه طراحی وب در ایران هستیم.

 

هدف از یک وب سایت حرفه ای چیست؟

سایت شما می تواند اهداف متعددی داشته باشد، اما همچنان ترجیحا اولویت بندی آنها ترجیح داده می شود زیرا باید برخی از طراحی سایت و انتخاب محتوا را بر اساس این اولویت ها انجام دهید.

 

شرکت شما به چه چیزی نیاز دارد؟

آیا می خواهید وب سایت شما افراد را به فروشگاه خود جذب کند یا می خواهید تجارت الکترونیکی داشته باشید و محصولات را مستقیما در سایت بفروشید؟ آیا می خواهید سایت حرفه ای شما منبع اطلاعاتی برای کسانی باشد که از محصولات شما استفاده می کنند؟ به راحتی می توانید وارد سایت افق نتورک شوید و با کارشناسان مجموعه ما تماس حاصل نماید.

این اعلان را به اشتراک گذارید

جستجو
پست های اخیر
خبرنامه افق

خبرنامه

در خبرنامه ماهانه ما مشترک شوید تا به روز باشید

فهرست مطالب