گروه مهندسی طراحی سایت افق

ارئه دهنده طراحی و توسعه وب سایت

ما حضور شما در دنیای دیجیتال مارکتینگ ثبات میدهیم

اهمیت مقالات موجود در سایت

وبلاگ نویسی

اهمیت مقالات موجود در سایت شرکت طراحی سایت

مقالات (وبلاگ نویسی) موجود در سایت شرکت طراحی سایت در تهران مورد نظر شما ناگفته ها و اسرار مگوی زیادی را فاش خواهند کرد. نسبت به این مقالات حساس باشید. برای انتخاب درست تر بهترین شرکت طراحی سایت، نگاهی به بخش اهمیت مقالات موجود در سایت آن شرکت بیندازید و این مقالات را مطالعه نمایید.

در واقع این مقالات به شما نشان خواهد که شرکت مورد نظر شما تا چه حد حرفه ای می باشد. این مقالات بیانگر میزان حرفه ای بودن و یا نبودن اعضای آن شرکت نیز می باشد. شما به کمک این مقالات به سیاست های در جریان و موجود در شرکت مورد نظرتان پی خواهید برد و با نگرش کلی تیم کاری آن شرکت آشنا خواهید شد.

اهمیت مقالات موجود در سایت

بهتر است هنگام مطالعه مقالات سایت به این مورد مهم دقت کنید که مقالات کپی شده از سایت های دیگر نباشند و توسط آن سایت تولید شده باشند. این مورد از آن جهت حائز اهمیت است که وقتی شرکتی زمان کافی برای تولید مقالات خود نگذارد  و آن ها را از سایت های دیگری کپی کند شرکت قابل اعتمادی نخواهد بود.

این شرکت در وهله اول از این جهت غیر قابل اعتماد خواهد بود که احتمالا توانایی انجام تالیف وتولید مقاله را ندارد و در وهله دوم از آن جهت که چنین شرکتی احتمالا در تمام کارهای دیگر از جمله طراحی سایت نیز به همین شیوه با مشتریان خود رفتار خواهد کرد، یعنی یا کارها را خود انجام نخواهد داد و سفارش آن را به شرکت های دیگر خواهد داد و سپس کار آماده را به شما تحویل خواهد داد و یا موارد دیگری از این قبیل که می تواند وجود داشته باشد.

 

شرکت طراحی سایت و مقالات منتشره در سایتش:

مورد مهم دیگری که مطالعه این مقالات را به یک نیاز تبدیل می نماید این است که شما با مطالعه چنین مقالاتی دیدتان نسبت به موضوعات مختلف در زمینه طراحی سایت بازتر خواهد شد و اطلاعات مناسب و کافی در این زمینه را دریافت خواهید کرد. آگاهی از این اطلاعات به شما کمک زیادی می کند تا انتخاب مناسب تری نسبت به گزینش بهترین شرکت طراحی سایت داشته باشید. چرا که در مواقع نیاز اطلاعات کافی دارید که با طراحان سایت خود به بحث بپردازید و متوجه درستی و صداقت صحبت های آن ها در مورد مطالبی که می گویند بشوید.

اهمیت مقالات موجود در سایت

وبلاگ نویسی

شرکتی که وبلاگ نویسی جامع و مفیدی در زمینه های مختلف طراحی سایت و موارد مرتبط با آن داشته باشد، در واقع شرکتی است که در آن زمینه ها اطلاعات مفیدی نیز دارد که توانسته به تولید مقالات جامع در آن زمینه دست بزند. پس در میان آنچه که مطالعه می کنید خواهید فهمید که این شرکت طراحی سایت در چه زمینه هایی اطلاعات و در نتیجه تجربه دارد. طراحی سایت و به موفقیت رساندن یک سایت پس از آن نیاز به تجربه کافی در زمینه های مختلفی دارد.

مقالاتی که در یک سایت منتشر می شود علاوه بر این که شما را به آگاهی در آن زمینه ها می رساند به این آگاهی نیز می رساند که آن شرکت طراحی سایت مورد نظر تا چه حدی نسبت به آن زمینه ها آگاه است و شما می توانید روی آن حساب باز کنید.

با توجه به تمام آنچه که گفته شد مطالعه و بررسی مقالات و وبلاگ نویسی سایت شرکت مورد نظر خود را نادیده نگیرید و نسبت به آن بسیار حساس باشید تا در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت موفق عمل کنید.

اهمیت مقالات موجود در سایت

مهمترین ویژگی های یک مقاله با کیفیت چیست؟

محتوای وبسایت شرکت ها می تواند در زمینه های مختلفی باشد  و موضوعات متفاوتی را تحت پوشش قرار دهد. اما در هر حال یک‌ محتوا یا مقاله با کیفیت، می بايست دارای برخی ویژگی های مهم باشد. با دانستن این ویژگی ها می توانید، به بررسی دقیق تر مقالات وبسایت شرکت مورد نظر بپردازید. در ادامه به این ویژگی های مهم اشاره نموده ایم:

  • یونیک و منحصر به فرد بودن محتوا

در بالا گفتیم که یونیک بودن مقالات وبسایت شرکت طراحی سایت در تهران، و سئو در کرج بیشترین اهمیت را خواهد داشت. دلیل آن هم کاملا واضح است. در گذشته الگوریتم های گوگل بر روی موضوع یونیک بودن مقالات حساسیت زیادی نداشتند. اما با ورود الگوریتم پاندا، تولید مقالات یونیک به موضوعی بسیار مهم تبدیل شد. طبق این الگوریتم اگر سایتی مقالات کپی شده را استفاده کند، به شدت جریمه خواهد شد.

پس در درجه اول باید به این نکته توجه داشته باشید، که سایت شرکت موردنظر مقالاتی کاملا یونیک داشته باشد. اما تنها یونیک بودن مقالات شرط نبوده، و می بايست مقالات یک سایت منحصر به فرد نیز باشند. به عنوان مثال اگر در طراحی سایت از مقالات دیگر سایت ها الگوبرداری شده  و تنها به بازنویسی آن ها پرداخته شود، قطعا مقالات منحصر به فردی تولید نخواهیم کرد. برای تولید مقالات با کیفیت تر، باید از لحنی متفاوت و به کار گیری اطلاعات جدید استفاده نمود.

  • صحیح بودن اطلاعات مقالات

دیگر ویژگی مقالات با کیفیت شرکت های طراحی سایت صحت اطلاعات آن هاست. یک سایت معتبر همواره باید اطلاعاتی دقیق و کاملا صحیح را به مخاطب ارائه دهد. چرا که هزاران نفر از مقالات یک وبسایت بازدید خواهند کرد  و اگر اطلاعات اشتباه ارائه شود، قطعا کاربران متوجه این مسئله خواهند شد. پس در انتخاب شرکت ها، حتما به دقیق بودن اطلاعات وبسایت آن ها توجه داشته باشید. چرا که یک وبسایت با اطلاعات ناصحیح، قطعا اعتبار زیادی نزد مخاطبان نخواهد داشت. در نتیجه شما نیز نمی توانید پروژه سایت خود را، به چنین شرکتی واگذار کنید.

  • وجود ویدئو و تصاویر

مقالات با کیفیت همیشه دارای تصویر و ویدئو هستند‌. برخی از کاربران تنها با خواندن متن می توانند یادگیری مطلوبی داشته باشند. بعضی نیز با دیدن تصویر و ویدئو، بهتر آموزش خواهند دید. اما معمولا عناصر بصری، می توانند در فهم و درک هرچه بهتر موضوع مقالات، به خواننده کمک‌ کنند. اصلا دور از انتظار نیست اگر بگوییم، در بسیاری از مواقع تنها عکس ها موجب می شوند که یک کاربر از سایت شما بازدید کند.

پس در انتخاب شرکت طراحی سایت حتما به تصاویر و ویدئوهای به کار برده در وبسایت آن نیز، توجه نمایید. البته کیفیت تصاویر نیز باید مورد بررسی قرار گیرد. اگر شرکت مورد نظر از تصاویر با کیفیت تری استفاده نموده باشد، می توان گفت که دارای تیم گرافیک حرفه ای و قدرتمندی است.

  • کوتاه و ارزشمند بودن محتوا

بسیاری از افراد تصور می کنند که هرچقدر محتوا طولانی تر بوده و تعداد کلمات بیشتری داشته باشد، قطعا با کیفیت تر است. البته جامع بودن مقاله بسیار اهمیت دارد. اما واقعیت این است، که یک‌ محتوای با کیفیت همواره مفید و مختصر است. محتوا باید اطلاعات ارزشمندی را به مخاطب ارائه دهد. پس در انتخاب شرکت طراحی سایت تنها طولانی بودن مقالات آن را مد نظر قرار ندهید. بلکه گاها یک محتوای کوتاه و ارزشمند، از یک مقاله طولانی و جامع مفید تر خواهد بود.

  • به روز بودن مقالات سایت

مقالات سایت شرکت، همواره باید جدید و به روز باشند. اگر سایت شرکت در آپدیت مقالات خود ضعیف عمل، قطعا مخاطبان زیادی نخواهد داشت. حال آیا شرکتی که برای بروزرسانی مقالات خود وقت نمی گذارد، می تواند پروژه شما را با نهایت کیفیت انجام دهد؟ قطعا خیر، پس حتما در هنگام انتخاب شرکت به این مسئله توجه نمایید. همیشه شرکت های معتبر و حرفه ای، سایتی با محتوای به روز داشته و روزانه فعالیت دارند.

  • ساده و روان‌ بودن محتوا

سایت شرکت طراحی سایت، معمولأ باید محتوایی روان و ساده داشته باشد. به عنوان مثال وقتی مخاطب در حال خواندن مقاله است، باید به سادگی محتوای آن را درک کند. چرا که یک محتوای پیچیده و بیش از اندازه تخصصی، قطعا کاربران را ترغیب به خواندن نمی کند. بلکه گاها انگیزه خواندن آن ها را نیز از بین می برد.

  • جذابیت و خلاقانه بودن مقالات

یک محتوای با کیفیت زمانی می تواند تاثیر گذاری کافی بر روی مخاطبان داشته باشد، که کاملا جذاب و خلاقانه تولید شود. جذابیت محتوا موجب می شود، افراد علاقه بیشتری به خواندن آن داشته باشند. حال منظور از جذابیت محتوا چیست؟ یک محتوای جذاب تیتر های خلاقانه ای داشته، که حس کنجکاوی مخاطب را بر می انگیزند.

همچنین متن محتوا به قدری جالب است، که خواننده تا پیش از خواندن کامل آن مقاله، از سایت خارج نمی شود. اگر شرکت طراحی سایت محتوای جذاب و ‌خلاقانه ای داشته باشد می توان گفت که تیم نویسندگان ماهر و متخصصی را داراست. در نتیجه با خیال راحت و اطمینان کامل می توانید پروژه تولید محتوای سایت خود را، به شرکت مورد نظر بسپارید.

اهمیت مقالات موجود در سایت

اهمیت سئوی مقالات سایت شرکت طراحی سایت

اگر قصد دارید پروژه سایت خود را به یک شرکت طراحی واگذار کنید، حتما به رتبه سئوی مقالات سایت آن توجه‌ نمایید. سئو به مجموعه ای از اقدامات و استراتژی ها گفته می شود، که باعث بهبود موقعیت سایت و افزایش رتبه آن نزد موتور های جستجو می شوند. حال سئو چیست شامل بخش های مختلفی بوده، و قطعا امری بسیار تخصصی است. اگر مقالات شرکت، رتبه بالایی از لحاظ سئو در تهران داشته باشند، قطعا می توان گفت که مجموعه ای حرفه ای بوده، و می توانند پروژه شما را نیز با کیفیت بالا به انجام برسانند.

حال چرا سئوی مقالات سایت اهمیت دارد؟ سئو می تواند ترافیک سایت شما را بیشتر کند. به عنوان مثال وقتی محتوای سایت شما از لحاظ سئو رتبه مطلوبی کسب کند، موتورهای جستجو مرتبا آدرس مقالات آن را در نتایج جستجوی کاربران نمایش می دهند. در نتیجه کاربران بیشتری از مقالات سایت شما بازدید خواهند کرد، و طبیعتا اینگونه درآمد بالاتری نیز کسب خواهید کرد. پس در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت، این مورد را نیز در نظر بگیرید

این اعلان را به اشتراک گذارید

جستجو
پست های اخیر
خبرنامه افق

خبرنامه

در خبرنامه ماهانه ما مشترک شوید تا به روز باشید

فهرست مطالب