گروه مهندسی طراحی سایت افق

ارئه دهنده طراحی و توسعه وب سایت

ما حضور شما در دنیای دیجیتال مارکتینگ ثبات میدهیم

سئو سایت مناسب توسط شرکت طراحی سایت در تهران

معمولا یک شرکت طراحی سایت حرفه ای و با تجربه، خدمات سئو سایت مناسب طراحی سایت  را نیز در کنار طراحی سایت به شما ارائه می نماید. این خدمات به سایت شما کمک می کند تا به مرور زمان و در کوتاه ترین زمان ممکن به صفحات ابتدایی گوگل نزدیک شود و بعد از مدتی به صفحه اول گوگل برسد تا به جایگاه ابتدایی نزدیک تر باشد.

بهینه سازی وب سایت یا همان سئو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در واقع سئو سایت در تهران به وب سایت شما کمک می نماید تا افرادی که می توانند در آینده کاربران سایت شما شوند و به مشتریانتان شما تبدیل شوند، وب سایت شما را از میان سایت های بسیار دیگر به آسانی بیابند. مخاطبان سایت شما معمولا با جستجوی واژگان خاص و یا تصاویر مرتبط در گوگل از این موتور جستجو می خواهند تا سایت هایی را که در این زمینه مشغول به کار هستند شناسایی کرده و به آن ها نمایش دهد.

 سئو مناسب و حرفه ای برای سایت شما این امکان را به شما می دهد تا سایتتان در نتایج ابتدایی گوگل دیده شود و به این طریق تعداد افراد زیادی از آن بازدید نمایند. افرادی که در آینده ای نزدیک به مشتریان شما تبدیل خواهند شد. دیده شدن وب سایت شما در نتایج ابتدایی از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است چرا که هم دسترسی به آن را برای افرادی که در حال جستجو هستند راحت تر می کند و هم اینکه به این طریق بازدیدهای انجام گرفته از وب سایت شما نیز افزایش می یابد که این خود در رتبه بندی گوگل موثر است.

سئو سایت مناسب طراحی سایت

 

اهمیت سئو در طراحی سایت:

بنابراین اهمیت این مورد را نباید نادیده گرفت. در هنگام انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در تهران این مورد را نیز در نظر بگیرید. اگرچه یک شرکت طراحی سایت در تهران خدمات سئو سایت در تهران را نیز برای شما ارائه دهد کار برای شما بسیار آسان خواهد بود، چرا که مجبور نیستید برای این مورد به دنبال نفرات دیگر باشید. این مورد طبیعی است که کار با یک تیم به مراتب راحت تر و بی دردسر تر از کار با چند تیم مختلف برای کارهای مختلف یک وب سایت خواهد بود. پس هنگام گزینش شرکت طراحی سایت مناسب برای خود این مورد را نادیده نگیرید. معمولا شرکت های حرفه ای در این زمینه، چنین خدماتی را به مشتریان خود می دهند تا آن ها کاری یکدست تر و در عین حال بی دردسرتر داشته باشند.

سئو سایت مناسب طراحی سایت

بهترین شرکت سئو در تهران

اما مورد مهم دیگر در این زمینه کیفیت کاری شرکت سئو سایت در تهران مورد نظر شما در زمینه سئو می باشد که موردی غیر قابل چشم پوشی است. شما برای این منظور نیز باید از شرکت خود نمونه کار بخواهید و سئو انجام گرفته بر روی این نمونه کارها را به دقت بررسی نمایید. اطلاعاتی که شرکت مورد نظرتان در این باره در اختیار شما می گذارد و راهنمایی ها و مشاوره هایی که به شما می دهد می تواند در انتخاب مناسب بهترین شرکت طراحی سایت در کرج برای شما کمک کننده باشد. به دقت به صحبت های انجام گرفته ما بین خود و مشاوران و طراحان شرکت مورد نظر فکر کنید و در نهایت اقدام به انتخاب و بستن قرارداد کنید.

بهترین سئو سایت شرکتی توسط طراحی وب در تهران

طراحی سایت سئو چیست؟ طراحی و توسعه وب‌سایت‌هایی که برای موتورهای جستجو بهینه‌سازی شده‌اند، همان چیزی است که طراحی وب‌سایت سئو انجام می‌شود تجربه کاربر تلفن همراه،URL های معنی دار و زمان بارگذاری سریع اینها بهترین شیوه های SEO هستند موتورهای جستجو می توانند وب سایت یک شرکت را با انجام طراحی وب سایت SEO شناسایی کنند شرکت ها این فرآیند را برای موتورهای جستجو آسان می کنند این موضوع موتورهای جستجو را برای شرکت ها جالب می کند و به توسعه وب سایت ها کمک می کند.

این مهم است که بدانید یک وب سایت با طراحی زیبا اگر کسی به آن نگاه نکند بی فایده است برعکس این موضوع نیز صادق است، اگر یک وب سایت درجه یک دارید که طراحی ضعیفی داشته باشد و جالب یا نامفهوم باشد، بازدیدکنندگان آن را ترک می کنند و توجهی به آن نمی کنند از طرف دیگر، اگر در بازار می فروشید،

نکات سئوی خاص تری را برای Etsy در نظر بگیرید دنبال کنید جای تعجب نیست که طراحان وب این روزها بهترین متخصصان هستند و طراحی وب یکی از پردرآمدترین و پرتقاضاترین مشاغل است به این دلیل که شرکت ها و کسب و کارها برای موفقیت به جنبه دیجیتالی محصولات و خدمات خود نیاز دارند.

با یک وب سایت سازگار با موتور جستجو، گوگل و سایر موتورهای جستجو می توانند به راحتی هر صفحه ای را در وب سایت پیدا کنند آنها همچنین می توانند محتوا را پیشنهاد کنند و آن را به پایگاه داده خود اضافه کنند و این دقیقا چگونه است که بازدیدکنندگان وب و رتبه بندی وب از طریق این روش بهینه سازی موتور جستجو با کمک ابزارهای ردیابی رتبه افزایش می یابد اما نباید فراموش کرد که سئو توسط کپی رایترها، طراحان و توسعه دهندگان انجام می شود این افراد برای ساخت یک وب سایت سئو باید به صورت تیمی کار کنند.

سئو سایت مناسب طراحی سایت

سئو و طراحی وب چگونه به هم مرتبط هستند؟

بسیاری از مردم برای دقایقی در مورد رابطه بین سئو و طراحی وب تعجب می کنند اما رابطه بین این دو بیشتر از آن چیزی است که بسیاری فکر می کنند طراحی وب در مورد ظاهر و استراتژی های وب سایت است، در حالی که SEO در مورد “محبوبیت” و دیده شدن وب سایت است یک وب سایت موفق وب سایتی است که به بازدیدکنندگان خود آنچه را که می خواهند پیشنهاد دهد بنابراین اگر فکر می کنید سئو و طراحی وب سایت به هم مرتبط نیستند،

در اشتباهید برخی از کارآفرینان بر این باورند که طراحی سایت عالی می تواند سئوی بد را جبران کند یا برعکس، این دو می توانند یکدیگر را جبران کنند و شکاف ها را با یکدیگر پر کنند با این حال، تجربه نشان داده است که این اشتباه است بهینه سازی خوب برای موتورهای جستجو، بازدیدکنندگان را به سمت وب سایت شرکت می کشاند و طراحی حرفه ای آنها را به وب سایت علاقه مند نگه می دارد.

این دو برای موفقیت هر وب سایتی ضروری هستند اما در نهایت اجازه دهید توضیح دهیم که سئو در کرج طراحی وب چیست؟ برای اینکه موتور جستجو بتواند صفحات وب سایت را بخواند، یک وب سایت دوستدار سئو در این عصر ضروری است توسعه یک وب سایت آماده سئو نیازمند یک رویکرد استراتژیک و معماری است وب سایت چهره محصول یا خدمات شما در فضای دیجیتال است بنابراین در مورد کیفیت محصول و خدماتی که ارائه می دهید یا می فروشید چیزهای زیادی می گوید.

وقتی صحبت از یک سایت تجارت الکترونیکی می شود، نیاز به افزایش فروش وجود دارد اگر یک وبلاگ است، به بازدیدکنندگان، مشترکین و بحث های بیشتری در نظرات نیاز دارد یک وب سایت تجاری خدمات محور به ترافیک بیشتری نیاز دارد و تا حد امکان ترافیک ایجاد شده با اجرای وب سایت را افزایش می دهد این امر به توسعه تجارت و رشد فروش در دراز مدت کمک می کند.

اگر یک طراح وب می خواهد مشتریان خود راضی باشند و مدام به آنها مراجعه کنند، باید به همان اندازه که به جذابیت بصری آن علاقه دارند، به اهداف تجاری وب سایت نیز دست یابند ترافیک وارد شده به وب سایت توسط موتورهای جستجو به دستیابی به اهداف تجاری مورد نظر بدون توجه به نوع وب سایت در حال توسعه کمک می کند.

طراحان وب که خدمات سئو ارائه نمی دهند اغلب استخدام می شوند خود شرکت انتظارات متفاوتی از سایت دارد، مانند: ب حرکت قوی در توسعه، اگرچه معیار اصلی یک مشتری در هنگام ارزیابی یک طراح وب سایت، جزء بصری وب سایتی است که روی آن کار می کنند و زیبایی شناسی اگر وب سایت به تجارت الکترونیک اختصاص داده شده باشد، فروش باید افزایش یابد در این مقاله می توانید در مورد برخی از عواملی که به شما کمک می کند تا رتبه شرکت خود را بهبود بخشید، مطالعه کنید.

بهترین شرکت سئو در تهران

  1. بحث بهینه سازی موتورهای جستجو با مشتریان

صحبت با مشتریان در مورد بهینه سازی موتور جستجو به چند دلیل مفید است:

اگر مشتری از یک طراح وب انتظارات کافی برای رساندن یک وب سایت به نتایج جستجو ندارد، باید اصول اولیه بهینه سازی موتورهای جستجو و نقش طراح وب در این فرآیند را بداند.

طراح وب و مشتری باید برای تعریف کلمات کلیدی هدف و نحوه بهینه سازی طراحی وب سایت با یکدیگر همکاری نزدیک داشته باشند ابزارهایی مانند جستجوگر کلمات کلیدی معمولا برای این فرآیند استفاده می شوند مشارکت دادن مشتریان در فرآیند تعریف پرس و جوهای جستجو ضروری است زیرا مشتریان همیشه اطلاعات بسیار بیشتری در مورد کسب و کار و مشتریان خود نسبت به یک طراح می دانند برای این فرآیند می توانید یک نظرسنجی موفقیت مشتری انجام دهید تا بفهمید آنها به چه چیزی علاقه دارند و چه انتظاراتی دارند.

 

  1. طراحی وب

همانطور که قبلا ذکر شد، اولین برداشت از کسب و کار شما طراحی وب سایت شما است وب سایت هایی که به سبک لوکس طراحی شده اند به سختی خوانده می شوند و مشتریان خیلی سریع این نوع وب سایت ها را ترک می کنند شرکت‌های پیشرو افق نتورک بهترین طراحان وب را استخدام می‌کنند و کارمندان را آموزش می‌دهند تا در شرکت خود احساس راحتی کنند بنابراین موتورهای جستجو فناوری‌های هوشمندی هستند،

اما هنوز مردم نیستند بلکه نرم‌افزار هستند اگر وب سایت شما برای استفاده بیش از حد پیچیده باشد، موتور جستجو برای بررسی صحیح محتوای وب سایت شما مشکل خواهد داشت و در نهایت علامت گذاری ناکارآمد خواهد بود و منجر به امتیاز پایین می شود طراحی وب سایت نیز بخشی از برندسازی شما است زیرا می توانید دستورالعمل های برند را در اینجا ادغام کنید.

  1. کار با کلمات کلیدی

طراح وب می‌تواند با یافتن اینکه از کدام عبارات عمدتا توسط افرادی که در جستجوی اطلاعات در مورد این موضوع هستند استفاده می‌کنند و زمانی که مشتری انتخاب درستی را انجام نداده است (یا از انتخاب صحیح مطمئن نیست) از چه کلمات کلیدی و سؤالاتی استفاده می‌کنند است) چه کلمات کلیدی و سوالاتی را هدف قرار دهید.

اگر طراح وب در مورد استفاده احتمالی از کلمه کلیدی تجزیه و تحلیل کمی انجام دهد، حتی اگر مشتری قبلا در مورد استفاده از کلمه کلیدی احتمالی تصمیم گرفته باشد، عالی است کلمات و عبارات کلیدی دیگری وجود دارد که ممکن است مشتری انتخاب نکند اما از نظر فراوانی جستجو یا رقابت بهتر هستند اگر مشتری کلمات کلیدی را بدون انجام تجزیه و تحلیل انتخاب کند، مفید است که به مشتری یک مطالعه مقایسه ای از سطوح رقابتی کلمات کلیدی و عبارات مشابهی که انتخاب کرده است نشان دهیم.

  1. زمان بارگذاری صفحه را به حداقل برسانید

زمان بارگذاری یک صفحه برای کاربران یک وب سایت بسیار مهم است علاوه بر این، در ماه های اخیر، گوگل شروع به تاکید بر این موضوع کرده است که زمان بارگذاری به طور قابل توجهی بر نتایج جستجو تأثیر می گذارد به حداقل رساندن زمان بارگذاری صفحه موضوعی است که می تواند در مقاله خود به آن پرداخته شود، اما ما فقط روی چند نکته اساسی تمرکز می کنیم اشیایی مانند تصاویر، صدا و تصویر، پرس و جوهای پایگاه داده  زمان بارگذاری صفحه را افزایش می دهد از طرف دیگر، شما همچنین باید روی محافظت از ویدیوها و مدیریت حقوق خود به عنوان یک سازنده تمرکز کنید.

  1. همراه با مشتری به این فکر کنید که چگونه می توانید عنوان صفحات را بهینه کنید

یکی از ساده ترین راه ها برای بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو، بررسی نام فایل ها است قبل از نوشتن این راهنما، ما تحقیقات زیادی در مورد نام فایل ها انجام دادیم و متوجه شدیم که موتورهای جستجو مانند گوگل به نام فایل ها اهمیت زیادی می دهند شما باید در مورد آنچه می خواهید در صفحه وب خود قرار دهید فکر کنید و سپس نام فایل مناسب را برای آن صفحه انتخاب کنید متخصصان سئو می توانند از ابزارهایی مانند زوم جایگزین برای بحث در مورد این موضوع با نویسندگان محتوا استفاده کنند.

 

  1. سئوی موبایل

امروزه میلیون ها کاربر با گوشی های هوشمند اندروید، iOS یا ویندوز به اینترنت دسترسی دارند برخلاف کامپیوترها، تلفن های همراه عملا همیشه همراه ما هستند بنابراین، سازگاری وب سایت ها با این محیط در حال تغییر و ایجاد تغییرات مناسب در طراحی وب سایت برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر، برای وب سایت ها ضروری شده است مشاهده و استفاده از نسخه دسکتاپ یک وب سایت در دستگاه تلفن همراه دشوار است یک نسخه غیر موبایل پسند یا غیرقابل تنظیم نیاز به کلیک یا زوم برای خواندن محتوا دارد.

 

 

 

  1. از متن پیوند مناسب استفاده کنید

استفاده از کلمات کلیدی و عبارات در متن پیوند به موتورهای جستجو این امکان را می دهد که موضوع صفحه ای را که لینک به آن اشاره دارد را تعیین کند شما باید از استفاده از متن “اینجا کلیک کنید” اجتناب کنید و از متن با کلمات کلیدی برای اهداف بهینه سازی استفاده کنید و یک نکته مهم متن پیوند است (منطقه یک پیوند که قابل کلیک است): چه یک پیوند خارجی یا داخلی ما در اینجا فقط در مورد پیوندهای داخلی صحبت می کنیم، زیرا فقط طراح می تواند به وضوح آنها را کنترل کند در حالت ایده آل، متن پیوند باید با کلمات کلیدی مطابقت داشته باشد یا حداقل آنها را در متن قرار دهد.

 

  1. کد پاک

وب سایتی که برای موتورهای جستجو باز است اساسا به کد تمیز نیاز دارد که تشخیص صفحات را برای موتورهای جستجو آسان تر می کند اگر محتوای صفحه را از نشانه گذاری جدا کنید، نمی توانید انتظار موقعیت خوبی در SERP داشته باشید طرح بندی صفحه مبتنی بر CSS HTML را بسیار تمیزتر می کند می‌توانید از  Ranktrackeبهترین ابزار بررسی  SERP  که می‌تواند نتایج شما را رتبه‌بندی کند استفاده کنید.

 

  1. اطلاعات مهم را تا آنجا که ممکن است در بالا قرار دهید

اطلاعات اصلی در صفحه باید تا حد امکان در HTML صفحه قرار گیرد معمولا اطلاعات هدر ابتدا در HTML صفحه قرار می گیرد بسیار مهم است که اطلاعات اصلی بالای اطلاعات نوار کناری باشد با وجود اینکه نوار کناری در سمت چپ داده های اصلی قرار دارد، باز هم باید مطمئن شوید که اطلاعات اصلی بالای آن در کد HTML صفحه و سپس کد نوار کناری قرار دارد که این کار به راحتی با CSS انجام می شود.

 

  1. متن جایگزین روی تصاویر

تمام متن های توصیف کننده تصاویر و عکس ها باید در صفحه گنجانده شود قابلیت استفاده و دسترسی دو هدف اصلی متن جایگزین هستند به عنوان مثال، کاربران مختلف با مشکلات سلامتی از متن جایگزین با صفحه‌خوان‌های مختلف استفاده می‌کنند متن جایگزین مناسب به شما این فرصت را می دهد که بدون دیدن تصویر در مورد آن اطلاعات کسب کنید استفاده از کلمات کلیدی و عبارات سئو به عنوان متن جایگزین برای اهداف سئو یک مزیت جزئی در نتایج جستجو می دهد.

سئو سایت مناسب طراحی سایت

سئو سایت مناسب طراحی سایت

فاکتورهای زیادی وجود دارد که یک طراح می تواند و باید در هنگام ایجاد یک وب سایت باز برای بهینه سازی موتور جستجو در نظر بگیرد و طراحی تنها بخش کوچکی از فرآیند سئو است مشتری اغلب انتظارات زیادی از اطلاعات ارائه شده توسط طراح وب و غیره دارد و طراح باید با آنها وارد گفتگو شود طراح باید قبل از توسعه یک سیستم پیوند صفحه و افزودن اطلاعات بهینه شده، ابتدا با مشتری گفتگو کند در یک محیط بسیار رقابتی، برای طراح ضروری است که عوامل کلیدی موثر بر موقعیت صفحه وب در نتایج جستجو و آنچه باید انجام شود تا صفحه را به بالاترین سطح برساند، توضیح دهد.

 

این اعلان را به اشتراک گذارید